KUCHARCIKOVA-Vrabcova   Martina

Artistic Gymnastics

Datum narodenia: 1977 Januar 13
Klub: GTK Žilina
Treneri: Horkava Eva, Pomsar Gejza
Povolanie:
Gymnastike sa venovala:
V reprezentacii:
Oblubene naradie:
Zaluby:
Kucharcikova Martina

Gymnasticke vysledky

1995 World Championships    Sabae (JAP) October 1 - 10 1995

1991 World Championships
Women - Qualification
FedC/OVTUBBBFXTotalTotal
76Martina KucharcikovaSVK Ia8.9009.0758.0878.61234.67471.174
Ib8.8509.5259.1259.00036.500
78Klaudia KinskaSVK Ia9.0879.3626.8759.02534.34970.923
Ib9.1379.3379.2008.90036.574
114Silvia VlckovaSVK Ia7.0758.2007.4378.66231.37467.085
Ib8.8879.0378.6879.10035.711


1994 World Championships (AA/Events)    Brisbane (AUS), April 19-24, 1994

1994 World Championships
Women AA Qualification
FedVTUBBBFXTotal
41Kucharcikova MartinaSVK9.3439.0009.1008.60036.043
48Kinska KlaudiaSVK9.6818.8377.9758.92535.418
1994 World Championships
Women Events Qualification
FedVTUBBBFXTotal
12Kinska KlaudiaSVK9.599
34Kucharcikova MartinaSVK9.162
17Kinska KlaudiaSVK9.312
28Kucharcikova MartinaSVK9.087
34Kinska KlaudiaSVK8.900
47Kucharcikova MartinaSVK8.450


1992 World Championships    Paris (FRA), 1992

1992 World Championships
Women Semifinals
SVJ1J2J3J4J5J6VTTotal
12Kinclova PavlaVault 10.009.859.759.809.809.759.759.775 9.800
10.009.809.809.809.809.859.809.800
14Kucharcikova MartinaBars10.00 9.609.509.709.809.759.809.712
1992 World Championships
Women Qualification
SVJ1J2J3J4J5J6VTTotal
13Kinclova PavlaVault 10.09.709.709.759.759.659.759.725 9.787
10.09.759.759.859.859.759.809.787
19Kucharicikova MartinaBars10.009.859.809.759.809.859.859.825
33Kinclova PavlaBeam9.909.459.159.209.109.009.459.225
34Kinclova PavlaBars10.009.759.609.509.709.759.809.700
41Klara KudilkovaFloor10.009.009.259.259.209.259.109.200
42 Kudilkova KlaraBeam9.909.208.809.058.909.008.908.962
49Pavla KinclovaFloor9.809.109.109.059.000.159.109.087
52Kudilkova KlaraVault 10.09.359.309.509.309.209.509.362 9.362
10.09.159.109.009.058.959.159.075
65Kucharcikova MartinaBeam9.608.408.108.008.208.108.408.200


1991 World Championships    Indianapolis (USA) 1991

1991 World Championships
Women - AA Finals
FedC/OVTUBBBFXTotalTotal
30Polokova IvetaCZE 9.6009.7009.7259.16238.187
33Bartova DanielaCZE 9.1379.6379.3879.63737.798
1991 World Championships
Women - Qualification
FedC/OVTUBBBFXTotalTotal
Bartova DanielaCZE Ia9.6879.5629.5509.73738.536 76.784
Ib9.4629.5879.4379.76238.248
Polokova IvetaCZE Ia9.7009.4509.4879.72538.362 76.223
Ib9.3879.1629.6379.67537.861
90Dungelova ErikaSVK Ia9.4379.4879.0129.58737.523 74.821
Ib9.5379.4128.8379.51237.298
97Jantekova MiroslavaSVK Ia9.4129.5508.9379.50037.399 74.686
Ib9.5509.0759.0129.65037.287
100Kucharcikova MartinaSVK Ia9.5258.4129.0379.55036.524 74.460
Ib9.3259.5879.4379.58737.936
Kinclova PavlaTCH Ia9.3878.4629.2629.58736.698 74.372
Ib9.4878.9879.5009.70037.674
14CSFRTCH Ia47.76146.51146.34848.186188.806 378.449
Ib47.42346.82347.02348.374189.643


Poslite email ak chcete opravit alebo doplnit informacie a obrazky
     
Google
www Gymnastics.sk

Copyright © 2004-2006 www.Gymnastics.sk Vsetky prava vyhradene