Získajte jesennú pôžičku

Chcem si požičať

Naposledy požiadal o pôžičku: FrantišekPraha
PanFrantišek dnes o 06:05 požiadalo4000 €.

"Rýchlosť a žiadne zbytočné papierovanie – to sú veci, ktoré ľudia v nečakaných situáciách najviac ocenia. Online pôžička mi pomohla, keď som to najviac potreboval."

Hana, Břeclav

Bez zbytočných papierov

Po splnení podmienok sú peniaze okamžite zaslané na Váš účet.

Bez ručiteľa

Peniaze môžete získať aj bez ručiteľa alebo založenia nehnuteľnosti.

Vyplňte online formulár

Zadajte svoje údaje do online formulára a odošlite nezáväznú žiadosť.

Kontaktuje Vás poskytovateľ

Úlohou obchodného zástupcu poskytovateľa je objasniť Vám všetky potrebné informácie o pôžičke.

Hotovo!

Po podpise zmluvy budete mať peniaze čoskoro k dispozícii.

Dnes požiadalo už 26 klientov
Neváhajte a vyskúšajte to aj vy!

Musím dokladať účel pôžičky?

Nemusíte nič dokladať. Peniaze môžete použiť na čokoľvek chcete.

Môžem získať pôžičku, aj keď mám záznam v úverovom registri?

Záznam v úverovom registri môže vzniknúť aj vtedy, ak ste sa o pár dní omeškali s platbou alebo zabudli na zaplatenie niektorých účtov. Preto je každá žiadosť posudzovaná individuálne a šancu na získanie pôžičky majú aj klienti so záznamom v registri.

Musím mať potvrdenie o zamestnaní?

Pre získanie online pôžičky nemusíte predkladať potvrdenie o zamestnaní. Výhodou online pôžičky je, že ju môžu získať aj študenti, dôchodcovia alebo mamičky na materskej dovolenke.

Prečo ma kontaktuje obchodný zástupca?

Úlohou obchodného zástupcu je oboznámiť Vás so všetkými informáciami a podmienkami pôžičky. Zodpovie Vaše otázky a v prípade záujmu pristúpi k schváleniu pôžičky.