gymnastics.sk - Archiv 2004
Archiv 2010  |  Archiv 2009  |  Archiv 2008  |  Archiv 2007  |  Archiv 2006  |  Archiv 2005  |  Archiv 2004



English



GUESTBOOK
Index Foto muzi Foto zeny Vysledky Statistika Kto je kto?

  Archiv sprav z roku 2004
 

Fotoalbum z Trnavy 17. Dec 2004
Slavia Trnava, Gymnastics Slovakia
Dalsie obrazky

Fotoalbum z Bratislavy 15. Dec 2004
Adamska Veronika, Mikus Pavel (SVK)
Dalsie obrazky

Starsi ziaci Slovenska do Budapesti 15. Dec 2004
Pocas nasej navstevy specializovanej gymnastickej telocvicne Inter Bratislava sme zastihli v plnej priprave druzstvo starich ziakov Slovenska, ktori pod vedenim trenerov Petra Kristofa a Juraja Kremnickeho doladovalo formu pred sobotnajsimi pretekmi v Budapesti men-juniors gymnastics team of Slovakia
Zlava: Pardupa Peter, Argalas Martin, Snirer Denis, Lichtman Matej, Drahovsky Filip
Vzadu treneri: Kristof Peter, Kremnicky Juraj

Fotografie z Detvy od Jany Riskovej 8. Dec 2004
Vdaka Jane Riskovej z Banskej Bystrice mozeme ponuknut aj fotografie zo trojstretnutia Slovensko - Rakusko - Slovisnko, ktore sa uskutocnilo v Detve 4. decembra 2004 juniors gymnastics team of Slovakia
1. miesto Slovensko

juniors gymnastics team of Slovenia 2. miesto Slovinsko juniors gymnastics team of Austria 3. miesto Rakusko
Dalsie obrazky

Trojstretnutie junioriek a Memorial Zifcakovcov 4. Dec 2004
Maria Homolova Povodna sprava od Michala Ovciarika
  Dna 4. decembra sa v gymnastickej telocvicni v Detve uskutocnili dve športové podujatia. V predpoludnajších hodinách to bolo Medzištátne stretnutie žiacok a junioriek Rakúsko - Slovinsko - Slovensko. v popoludnajších hodinách sa uskutocnil Memoriál manželov Žifcákovcov, tentokrát s úcastou len šiestich gymnastiek. Napriek nízkej úcasti gymnastky podali dobré športové výkony. Vítazkou memoriálu sa stala Mária Homolová (na obrazku) z domáceho KŠG Detva (34,300 bodu), na druhom mieste skoncila Jana Luptáková, takisto z Detvy, bronzovú priecku získala Jana Kovácová (Inter Bratislava).

Vysledky Memorialu Zifcakovacov
1. Homolova Maria (KSG Detva) 34.300
2. Luptakova Jana (KSG Detva) 32.200
3. Kovacova Jana (Inter Bratislava) 28.400
4. Kantorova Barbara (GY-TA Poprad) 25.200
5. Laskovicova Valeria (GY-TA Poprad) 24.600
6. Trnkova Viera (GY-TA Poprad) 20.350

Vysledky sutaze druzstiev v trojstretnuti SVK - AUT - SLO
#TeamFedVTUBBBFXTotal
1SlovenskoSVK33.63430.13429.91731.900125.585
2SlovinskoSLO33.80028.11730.10031.733123.750
3RakuskoAUT33.70028.63428.56631.133122.033

Vysledky sutaze jednotlivkyn v trojstretnuti SVK - AUT - SLO
#NameBFed VTUBBBFXTotal
1Kovácová Ivana92SVK9.208.6339.208.5679.208.1509.108.20033.550
2Andrássyová Katarína91SVK9.408.7678.407.5008.807.7339.108.00032.000
3Pirka Theresa91AUT9.208.8008.406.8679.007.6339.008.23331.533
4Golob Saša91SLO9.208.5008.607.4009.107.5338.907.90031.333
5Kysselef Tjaša93SLO9.208.4678.106.7338.607.3679.008.20030.767
6Dolnicar Alenka91SLO9.408.5338.606.9838.807.3339.207.83330.682
7Karaindrosová Athina93SVK9.008.1678.207.3008.807.0679.007.93330.467
8Fedorchuk Anna91AUT9.008.3008.407.7008.907.1338.906.83329.966
9Lauková Veronika92SVK9.208.1008.106.7678.507.2008.807.76729.834
10Ašanin-Gole Tjaša91SLO9.007.4678.606.8678.807.6678.807.80029.801
11Pavlovic Ajda91SLO9.008.3008.306.6009.007.5678.807.33329.800
12Ecker Lisa92AUT9.008.1008.107.1008.806.6008.907.90029.700
13Knogler Theresa92AUT9.008.4008.406.6008.907.2008.907.46729.667
14Kamnikar Ivana93SLO8.907.8678.206.8678.607.2678.807.50029.501
15Karahodzic Denise92AUT9.008.3338.407.4678.806.3008.807.40029.500
16Risková Ivana93SVK9.008.0678.106.1008.507.3678.807.70029.234
17Reháková Kristína93SVK8.907.4678.106.8008.807.2008.807.26728.734
18Polzhofer Denise91AUT9.008.1678.206.0008.906.5009.007.53328.200
19Gallová Barbora92SVK8.907.4007.905.7008.606.5338.807.53327.166

Majstrovstva SR a Memorial Zifcakovcov 2. Dec 2004
PD Noviny Detva Precitali sme si v internetovom denniku Pd Noviny
  • Medzistatne trojstretnutie ziacok a junioriek
  • Memorial Zifcakovcov
      Dna 4. decembra, teda uz v tuto sobotu, sa v gymnastickej telocvicni v Detve uskutocni Medzistatne trojstretnutie ziacok a junioriek Rakusko – Slovinsko – Slovensko. Po jeho skonceni bude nasledovat Memorial manzelov Zifcakovcov v kategorii juniorky a zeny. Predpokladany zaciatok memorialu je o 15. hodine. Organizator tychto podujati, Klub sportovej gymnastiky Detva, pozyva vsetkych priaznivcov sportovej gymnastiky. (01.12.2004, jruz)

    Simona Ulbrichova 2003
  • Husarsky kusok Simonky Ulrichovej na MS SR 27.11.2004
      V detvianskej gymnastickej telocvicni sa v sobotu 27. novembra uskutocnili Majstrovstva SR v sportovej gymnastike ziacok. Simonke Ulrichovej (foto: Gymnastics.sk), v kategorii mladsie ziacky, sa v domacom prostredi vynikajuco darilo. Nielenze zvitazila na vsetkych naradiach so ziskom 38,050 bodu, jednoznacne sa stala aj vitazkou Slovenskeho pohara v sportovej gymnastike na tento rok. Na dalsich miestach sa umiestnili: druhe miesto obsadila Alzbeta Hamrakova so ziskom 37,150 b., tretia skoncila Simona Bednarcikova so ziskom 36,717b. obe z UMB Banska Bystrica. V kategorii starsich ziacok si prvenstvo odniesla Ivana Kovacova z Interu Bratislava s ohodnotenim 43,183 b. Druha skoncila Ivana Riskova z UMB Banska Bystrica s poctom 40,900b. Tretie miesto patri Athine Kraindrosovej z Interu Bratislava s 40,817 b. Detvianska reprezentantka Veronika Laukova skoncila v kategorii starsich ziacok na peknom 6.mieste so ziskom 35,316 b. Vyborne si pocinala na bradlach, kde ziskala bronzovu medailu. Simonke a Veronike k vybornym vysledkom srdecne blahozelame!
    (01.12.2004, jru)
  • Benko a Piasecky nepostupili do finale 26. Nov 2004

      Na pretekoch Svetoveho pohara International DTB-Cup v Stuttgarte sa ani Alexandrovi Benkovi ani Samuelovi Piaseckemu nepodarilo postupit z piatkovej kvalifikacie do vikendoveho finale
    Vysledky
    Prostne: 1. Ioan Silviua Suciu ROM 9.650, 2. Selariu Razvan ROM 9.550, 3. Brandon O'Neill CAN 9.450 ... 16. Piasecky, Samuel SVK 8.975, 18. Benko, Alexander SVK 8.775
    Kon s drzadlami: 1. Marius Urzica ROM 9.875, 2. Ioan Silviu Suciu ROM 9.700, 3. Krisztian Berki HUN 9.650... 21. Benko, Alexander SVK 8.300
    Kruhy: 1.Yuri van Gelder NED 9.800, 2. Eriks Revelinsh LAT 9.625, 3. Matteo Morandi ITA 9.625
    Preskok: 1. Matthias Fahrig GER 9.512, 2. Selariu Razvan ROM 9.450, 3. Yernar Yerimbetov KAZ 9.412
    Bradla: 1. Yann Cucherat FRA 9.700, 2. Valeri Goncharov UKR 9.700, 3. Mitja Petkovsek SLO 9.625... 16. Piasecky, Samuel SVK 8.100
    Hrazda: 1. Aljaz Pegan SLO 9.650, 2. Philippe Rizzo UAS 9.600, 3. Takuya Nakase JPN 9.600... 12. Piasecky, Samuel SVK 9.300

    Bronzove kruhy SOV Jozefovi Konecnemu 20. Nov 2004
    Jozef Konecny

      Strieborny medailista na preskoku z Majstrovstiev Europy 1979 v Essene (GER) a dlhorocny trener Sportovej skoly v Bratislave a reprezentacie Slovenska Jozef Konecny obdrzal na 29. valnom zhromazdeni Slovenskeho olympijskeho vyboru, konanom 20. novembra 2004 v bratislavskom hoteli Danube, Bronzove kruhy SOV.

    www.Gymnastics.sk srdecne blahozela

    Aktualne poradie Svetoveho pohara 08. Nov 2004
    Samuel Piasecky v STV

    Samuel Piasecky
      V dnoch 11.-12.12. sa v Birminghame uskutocni Finale Svetoveho pohara v sportovej gymnastike. Po uspesnych vystupeniach Samuela Piaseckeho (na zabere zo Sportoveho spravodajstva STV 8.11. a na nasej fotke zo 14.1.2003 - podobnost cisto nahodnac) 11.9. v La Serena (Chile) 1. miesto bradla, 2. miesto hrazda, 31.10. v Glasgowe 6. miesto bradla a 7.11 v Ghente 4. miesto bradla aj hrazda, sa vynara otazka, ci sa tento odchovanec kosickeho trenera Jozefa Ducaka, ktory dorastol na gymnastu svetoveho formatu v bratislavskej Slavii UK pod vedenim trenerskej dvojice Martin Zvalo - Jozef Konecny, prebojoval do zaverecneho finale SPc
      Zial musim vas sklamat. Samov nadherny spurt prisiel neskoro. Serial SP zacal 15.3.2003 v Parizskom Bercy a konci 27.-28.11. v Stuttgarte. Sucastou SP je 20 pretekov vratane vlanajsich MS v Anaheime, tohtorocnych ME i OH. V hodnoteni SP vydanom FIG 8.11. figuruje Samo na bradlach na 18. mieste so 74 bodmi a na hrazde mu patri 23. priecka s 50 bodmi. Aj ked sa este uskutocnia preteky SP v Stuttgarte, na tychto pretekoch sa uz body do SP nazaratuvaju (preco je to sucastou SPc). Cize poradie vydane FIG 8.11. je konecne a na postupujucich do zavrecneho finale sa uz nic nezmeni.
      Napriek tomu si vsak Samo a vsetci, co sa pod jeho vykonnostny rast podpisali zasluhuju absolutorium.

    Svetovy pohar v Ghente - Piasecky dvakrat stvrty 07. Nov 2004
    Bradla Finale
    1Mitja PetroveskSLO9.812
    2Xu HuangCHN9.775
    3Yernar YerimbetovKAZ9.712
    4Samuel PiaseckySVK9.637
    5Philippe RizzoAUS9.525
    6Ildar ValeyevKAZ8.600
    Hrazda Finale
    1Yernar YerimbetovKAZ9.762
    2Martin KonecnyCZE9.662
    3Qin XiaoCHN9.612
    4Samuel PiaseckySVK9.512
    5Niki BoeschensteinSUI9.475
    6Filip YanevBUL9.412

    Svetovy pohar v Ghente - Piasecky 2x finale 05.nov 2004
    Prostne Kvalifikacia
    1Diego HypolitoBRA9.612
    2Ioan SuciuROM9.600
    3David VyoralCZE9.550
    4Jeffrey WammesNED9.537
    5Wajdi BouallegueTUN9.350
    6Robert GalHUN9.312
    7Tomas GonzalezCHL9.312
    8Günther CouckhuytBEL9.275
    11Samuel PiaseckySVK9.062
    20Alexander BenkoSVK7.725
    Kon s drzadlami Kvalifikacia
    1Xiao QinCHN9.862
    2Marius UrzicaROM9.762
    3Krisztian BerkiHUN9.537
    4Sidali FerdjaniALG9.400
    5Günther CouckhuytBEL9.387
    6Ildar ValeyevKAZ9.337
    7Levente FeketeHUN9.300
    8Alexander BenkoSVK9.212
    Kruhy Kvalifikacia
    1Huang XuCHN9.600
    2Fateh Ait SaadaALG9.587
    3Eriks RevelinshLAT9.537
    4Yuri van GelderNED9.537
    5Levente FeketeHUN9.500
    6Ildar ValeyevKAZ9.387
    7Akaraj ChankroongTHA9.337
    8Marek LyszczarzPOL9.012
    Preskok Kvalifikacia
    1Lu BinCHN9.756
    2Marian DragulescuROM9.600
    3Diego HypolitoBRA9.550
    4Matthias FahrigGER9.512
    5Yernar YerimbetovKAZ9.506
    6Yevgeny SapronenkoLAT9.500
    7Martin KonecnyCZE9.493
    8Jeffrey WammesNED9.487
    Bradla Kvalifikacia
    1Mitja PetkovsekSLO9.737
    2Huang XuCHN9.675
    3Yernar YerimbetovKAZ9.575
    4Samuel PiaseckySVK9.562
    5Philippe RizzoAUS9.537
    6Ildar ValeyevKAZ9.475
    7Xiao QinCHN9.325
    8Valery GoncharovUKR9.237
    Hrazda Kvalifikacia
    1Xiao QinCHN9.675
    2Martin KonecnyCZE9.650
    3Samuel PiaseckySVK9.625
    4Yernar YerimbetovKAZ9.575
    5Niki BoeschensteinSUI9.525
    6Filip YanevBUL9.337
    7Epke ZonderlandNED9.187
    8Stepan GorbachovKAZ9.087

    Svetovy pohar v Glasgowe 31.10.2004
    Finale na bradlach SV B1 B2 B3 B4 B5 B6 P Total
    1PETKOVSEK MitjaSLO 10.00.300.300.300.200.200.25-9.737
    2URZICA MariusROM 10.00.300.250.250.350.250.30-9.725
    3HUANG XuCHN 10.00.300.300.250.500.400.40-9.650
    4YERIMBETOV YernarKAZ 10.00.450.300.400.400.300.40-9.625
    5KRUYKOV NikolayRUS 10.00.350.350.350.500.550.55-9.562
    6PIASECKY SamuelSVK 9.900.450.500.350.350.350.45-9.500
    7TOMITA HiroyukiJPN 10.00.500.400.500.500.700.55-9.487
    8RIZZO PhilippeAUS 10.00.400.350.400.700.700.60-9.475

    Qualification SV B1 B2 B3 B4 Pen Total
    FX17Piasecky SamuelSVK 9.60.7000.9000.9000.8500.3008.425
    PB8Piasecky SamuelSVK 9.90.4500.5000.5000.4509.425
    HB10Piasecky SamuelSVK 9.40.5000.6000.4000.3508.950

    Vysledky finale (pdf format)         Vysledky kvalifikacie (pdf format)

    Kinska 11. na Fitness Olympia 2004 29.10.2004

    Nasa jedina sportova gymnastka na olympiade 1996 v Atlante Klaudia Kinska z Kosic pokracuje v uspesnej fitness kariere. Po vlanajsom 7. mieste na 2003 Fitness Olympia odchadzala do Las Vegas s predsavzatim umiestnit sa do 5. miesta, ktore zarucuje kvalifikaciu na buducorocnu Fitness Olympia. Zial nepodarilo sa jej to a v tohtorocnej sutazi obsadila 11. miesto

    2004 Fitness Olympia RD1 RD2 RD3 RD4 Total
    1Adela GARCIA-FRIEDMANSKYUSA55181644
    2Jenny HENDERSHOTTUSA1827101368
    3Kelly RYANUSA30345574
    4Kim KLEINUSA2320291991
    5Tracey GREENWOOD-KRAKOWIAKUSA1010394594
    6Julie PALMERUSA20164950135
    7Stacey HYLTONUSA39462826139
    8Tanji JOHNSONUSA45403337155
    9Mindy O'BRIENCAN41474341172
    10Anna LEVELVEN41317056198
    11Klaudia KINSKASVK67674335212
    12Stacy SIMONSUSA58566057231
    13Jennifer HANKEUSA62665548231
    14Teri MOONEYUSA62635070245



    Novak a Siskova zvoleni do organov FIG 23.10.2004
    predseda SGF Jan Novak
    Slovenska gymnasticka federacia zaznamenala pekny diplomaticky uspech na prave skoncenom 75. kongrese FIG v tureckom Antalya. Predseda SGF Jan Novak bol znovuzvoleny do Rady FIG a Monika Siskova sa stala novou clenkou Vyboru vseobecnej gymnastiky FIG.
    gymnastics.sk srdecne blahozela!
    Monika Siskova

        Medailisti na bradlach v pretekoch SP La Serena Chile, Sep 11 2004 Samuel Piasecky - World Cup winner
    2. Luis Vargas (PUR) 1. Samuel Piasecky (SVK) 3. Robert Gal (HUN)

        Medailistky na kladine v pretekoch SP La Serena Chile
    Zuzana Sekerova - World Cup winner
    2. Carly Janiga (USA) 1. Zuzana Sekerova (SVK) 3. Daniele Hypolito (BRA)

     
    Full results - Kompetne vysledky       Pictures courtesy of Sekerova.com  




    Sekerova & Piasecky - World Cup Meet winners2004 Sep 11
    Zuzana Sekerova, Slovakia
    Samuel Piasecky, Slovakia
        Slovak gymnasts won last weekend great victories at World Cup Serie held in La Serena, Chile. Zuzana Sekerova won competition on beam and Samuel Piasecky was the best on parallel bars, second on High Bar and third on Pommel Horse.
        Slovenski gymnasti dosiahli vynikajuce vysledky na pretekoch Svetoveho pohara, ktore sa uskutocnili v La Serena, Chile. Zuzana Sekerova vyhrala sutaz na kladine a Samuel Piasecky zvitazil na bradlach, obsadil 2. miesto na hrazde a 3. miesto na koni s drzadlami.

    Results women - Vysledky zien
    Beam: 1 Zuzana Sekerova, SVK 9.000
    2 Carly Janiga, USA 8.400
    3 Daniele Hypolito, BRA 8.400

    Results men - Vysledky muzov
    Parallel Bars - Bradla:
    1 Samuel Piasecky, SVK 9.550
    2 Luis Vargas, PUR 9.550
    3 Robert Gal,HUN 9.200
    High Bar - Hrazda:
    1 Pegan Aliaz, SLO 9.650
    2 Samuel Piasecky, SVK 9.125
    3 Jani Tanskanen, FIN 8.900
    Pommel Horse - Kon s drzadlami:
    1 Krisztian Berki, HUN 9.625
    2 Luis Vargas, PUR 9.500
    3 Samuel Piasecky, SVK 7.650

    Full results - Kompletne vysledky




    Prokesova's scores at Athens Olympics 2004 August 20

    2004 Olympics
    Trampoline Women Qual
    J1
    GRE
    J2
    ESP
    J3
    BRA
    J4
    SWE
    J5
    CZE
    Diff Routine Total
    10PROKESOVA KatarinaSVK 18.88.48.68.68.725.901561.90 R
    27.67.67.67.77.313.236.009

    Sekerova's scores at Athens Olympics 2004 August 15

    Rot Event SV B1 B2 B3 B4 B5 B6 Pen Score
    1Beam9.508.808.608.808.908.658.95-8.787
    2Floor9.308.408.558.458.558.608.50-8.512
    3Vault9.609.209.159.159.159.209.10-9.162
    4Bars9.508.958.808.908.908.958.90-8.912
    Total35.373   






    Sekerova Zuzana
    Artistic Gymnastics Women
    SUN 15 August 2004
    17:00 Women's Qualification - Subdivision 3
    THU 19 August 2004
    21:00 Women's Individual All-Around Final
    SUN 22 August 2004
    20:35 Women's Vault Final
    21:43 Women's Uneven Bars Final
    MON 23 August 2004
    20:35 Women's Beam Final
    21:45 Women's Floor Exercise Final

    Prokesova Katarina
    Trampoline Women
    FRI 20 August 2004
    16:30 Women's Qualification 1st Routine
    17:06 Women's Qualification 2nd Routine
    17:48 Women's Final

    Zuzana Sekerova (SVK) 2004

    Katarina Prokesova (SVK) 2003




    Int. Championships of Slovakia - apparatus finals 2004 June 13

        International Championships of Slovakia, part of GymFest in Trnava, concluded on Sunday with apparatus finals. Two gold medals stays in Slovakia thanks to Zuzana Sekerova who dominated on bars and beam. Gold medals for vault and floor won gymnasts from Czech Republic Gellertova and Ozanova
        Trnavcanka zo Savannah (USA) Zuzana Sekerova si odniesla dve prvenstva vo finale Medzinarodnych majstrovstiev Slovenska, ked zvitazila na bradlach a kladine
    Complete results

    2004 International Championships of Slovakia
    VaultBars
    1Gellertova LucieCZE8.675
    2Sulcova PetraCZE8.525
    3Paulickova NataliaSVK8.450
    7Andrassyova KatarinaSVK8.075
    1Sekerova ZuzanaSVK8.800
    2Adamska VeronikaSVK8.700
    3Homolova MariaSVK8.250
    5Luptakova JanaSVK7.500
    BeamFloor
    1Sekerova ZuzanaSVK9.150
    2Badalea DenisaROM8.950
    3Homolova MariaSVK7.800
    6Luptakova JanaSVK7.500
    1Ozanova VeronikaCZE8.450
    2Pavlescu ChosminaROM8.250
    2Sulcova PetraCZE8.250
    4Homolova MariaSVK8.000
    7Gyürüsiova ViktoriaSVK7.500
    2004 International Championships of Slovakia

    Pictures courtesy of Zuzana Sekerova




    Juniors Apparatus Finals
    Juniors - VaultJuniors - Bars
    1Gyürüsiova ViktoriaTrnava8.700
    2Paulickova NataliaTrnava8.650
    3Andrassyova KatarinaKosice8.500
    1Gyürüsiova ViktoriaTrnava7.650
    2Awadova LianaInter7.450
    3Paulickova NataliaTrnava7.450
    Juniors - BeamJuniors - Floor
    1Paulickova NataliaTrnava7.700
    2Pytelova DanielaTrnava7.150
    3Bockova AnnaGK Bratislava6.850
    1Gyürüsiova ViktoriaTrnava7.800
    2Paulickova NataliaTrnava7.600
    3Bockova AnnaGK Bratislava7.300

    2004 Women's Championships of Slovakia 2004 June 12

        Maria Homolova from KSG (coaches Mykola and Nadiya Havryshchuk) Detva not only repeated her last year victory in Slovak National Championships, but this year she was also the best among 25 gymnasts from 8 countries to win International Championships of Slovakia (she placed 3rd in 2003). Veronika Ozanova from Czech republic finished second and Denisa Badalea form Romania was third. 2000 and 2004 Slovak Olympian Zuzana Sekerova who suffered injury in recent European Championships did not compete on Floor and received very nice score of 27.40 from only three events.
        Maria Homolova z KSG Detva (treneri manzelia Havryschukovci) nielen obhajila svoje vlanajsie prvenstvo na Majstrovstvach Slovenska v Trnave, ale pridala aj vitazstvo na medzinarodnych majstrovstvach spomedzi 25 gymnastiek z 8 krajin.

               Complete results

    # Seniors Fed VT UB BB FX Total
    1Homolova MariaSVK8.5509.0008.4007.90033.850
    2Ozanova VeronikaCZE9.0007.4008.8008.40033.600
    3Badalea DenisaROM8.4508.2008.7008.15033.500
    4Adamska VeronikaSVK8.8008.0008.4008.20033.400
    5Pavlescu ChosminaROM8.2007.6008.7508.50033.050
    6Pavoukova AdelaCZE8.4008.1507.8008.20032.550
    # Juniors Fed VT UB BB FX Total
    1PAULICKOVA NataliaTrnava8.6507.4507.7007.60031.400
    2GYÜRÜSIOVA ViktoriaTrnava8.7007.6506.8007.80030.950
    3ANDRASSYOVA KatarinaKosice8.5006.8506.6507.10029.100



    19th EC in Trampoline in Sofia 2004 June 11

        24 nations and a total of 302 senior competitor and 292 juniors participate in the 19th European Championships in Trampoline, tumbling and double-mini-trampoline in Sofia (BUL) 7 to 12 June 2004. The only Slovak competitor Katarina Prokesova did not advance to trampoline finals after finishing 27th in preliminaries

    # Name Fed J1 J2 J3 J4 J5 Dif R/Tot Total
    27 Prokesova KatarinaSVK 9.09.29.19.49.3 27.6054.50
    5.75.35.55.55.510.426.90 

    19th European Championships web site

    Sekerova's routine from 2004 Eurpeans online 2004 June 08

    Zuzana Sekerova during 2004 Women's European Championships in Artistics Gymnastics     Did you miss Zuzana Sekerova's great success in recent European Championships in Amsterdam (NED)c Don't worry, now you can find Zuzanna's awesome beam routine from the Euros Event Final online - of course if you are not using dial-up connection. File is 5.33 MB and the link is:

            http://www.angelfire.com/oz/senaby/requests.html







    Luptakova Piasecky 8th at Sokol Grand Prix Brno 2004 May 22

        Jana Luptakova (KSG Detva) and Samuel Piasecky (Slavia UK Bratislava) did not advance from qualification at Sokol Grand Prix in Brano (CZE) and placed 8th among 12 pairs from Albania, Czech Republic, Germany, Great Britain, Luxemburg, Netherlands and Ukraine.

    # Name Fed M PB M HB W BB W FX Total
    8SlovakiaSVK33.200
    Piasecky SamuelSVK8.8509.200--18.050
    Luptakova JanaSVK--7.3507.80015.150

    SEKEROVA featured in International Gymnasts 2004 May 14





    Pictures from 2004 Women's Europeans 2004 May 14

    Adamska, Homolova, Luptakova and Sekerova during 2004 Women's European Championships in Artistics Gymnastics

    Thanks to the most successful Slovak gymnast in the last decade Zuzana Sekerova we can present you with the pictures from 2004 Women's European Championships
    Pictured left to right: Adamska, Homolova, Luptakova, Sekerova

    2004 EURO - SEKEROVA 6th in Beam Finals 2004 May 02

    Sekerova Zuzana     After a very long time of waiting Slovakia had again a gymnast in apparatus finals at the senior World or European Championships thanks to Zuzana Sekerova (pictured in 2003 Worlds Anaheim), originally from Trnava who lives now in Savannah, GA (USA) and train under her husband Coach Wayne Evans supervision. During Sunday's Beam Finals at 25th European Championships in Amsterdam (NED) Zuzana Sekerova finished 6th with 8.850 (she qualified with 4th-5th highest score 9.262)

    Complete results at www.GymnasticsResults.com





    2004 EURO - SEKEROVA 20th with 34.424 in AA 2004 May 01

        Zuzana Sekerova did not repeat her great performance from Friday's qualification (35.986) at 25th European Championships in Amsterdam (NED) and in today's All-Around finals finished 20th with 34.424 points mainly due to very low score on floor exercise - only 7.425 (8.850 on Friday). She will compete tomorrow on beam during apparatus finals.

    # AA Finals Fed VT UB BB FX Total
    20SEKEROVA ZuzanaSVK9.0878.7509.1627.42534.424

    Complete results at www.GymnasticsResults.com

    Sekerova qualified for AA and beam finals 2004 April 30

        Zuzana Sekerova (pictured) had a great day at 25th European Championships in Amsterdam (NED). In Friday's qualification she placed 9th among 110 gymnasts from 37 countries of Europe with amazing score of 35.986. What a big success for small Slovakia! She qualified not only for Saturday's All-Around individual finals, but also for Sunday's finals on beam with 9.262 (same score as famous Svetlana Khorkina and both share 4th-5th place in qualification). By the way this is the first apparatus final for Slovak gymnast in 11-years old history of Slovakia as independent country. Thank you, Zuzana and good luck!
        Slovak women's senior team finished 17th with 98.885 points. The only other Slovak gymnast competing all four event Maria Homolova finished 38th in qualification with 31.800 points and did not qualified for AA finals. Veronika Adamska, who competed only on vault, bars and beam was 70th with 23.074 points and Jana Luptakova received 8.025 points for her only event - floor exercise.

    # Qualification Fed VT UB BB FX Total
    9SEKEROVA ZuzanaSVK9.0878.7879.2628.85035.986
    38HOMOLOVA MariaSVK8.4257.2508.3007.82531.800
    70ADAMSKA VeronikaSVK8.4378.1256.512-23.074
    106LUPTAKOVA JanaSVK---8.0258.025
    17SlovakiaSVK25.949  1124.162  1224.074  824.700  898.885

    Complete results at www.GymnasticsResults.com



    Paulickova 50th among Women's Juniors 2004 April 29

        The only Slovak junior at the 25th European Championships in Amsterdam (NED) Paulickova Natalia from Slavia Trnava got total of 28.661 points in All-Around qualification on Thursday April 29
    # Name Fed VT UB BB FX Total
    50PAULICKOVA NataliaSVK8.8506.0126.3127.48728.661

    Complete results at www.GymnasticsResults.com

    26th European Championships AA Finals 2004 April 17

    Piasecky Samuel
      Two Slovak gymnasts qualified among 24 best in Men's Seniors Individual All-Around Final at the 26th European Championships in Ljubljana (SLO).
      2004 Slovak AA champion Samuel Piasecky (pictured left) took 19th place with 51.798 (53.061 in qualification) and Jan Petrovic (pictured right) finished 21st with 51.437 (51.561 in qualification)
    Petrovic Jan

    # Name Fed FX PH SR VT PB HB Total
    19PIASECKY SamuelSVK8.2508.2878.2878.5259.1379.31251.798
    21PETROVIC JanSVK8.9258.1878.7009.3258.4757.82551.437

    Complete results at www.GymnasticsResults.com

    26th European Championships Ljubljana (SLO) 2004 April 16

        Slovak team with only 2 gymnasts on still rings, parallel bars and high bar placed 29th at 26th Senior European Championships in Ljubljana (SLO). Slovak All around champion Samuel Piasecky took 17th place among 150 participants with his best score ever 53.061. Jan Petrovic finished in his last meet before leaving to Cirque Du Soleil in Toronto 21st with 51.561. Both Piasecky and Petrovic qualified for Saturday's All Around Finals. Alexander Benko competing only on floor, pommel horse and vault finished 98th with 27.024

    # Name Fed FX PH SR VT PB HB Total
    17PIASECKY SamuelSVK9.3258.1628.4008.9879.0259.16253.061
    21PETROVIC JanSVK8.8007.7509.3379.0878.1878.40051.561
    98BENKO AlexanderSVK8.8378.900-9.287--27.024
    150NECZLI AndreiSVKwithdrew due injury
    29SlovakiaSVK26.962
    (3)
    24.812
    (13)
    17.737
    (17)
    27.361
    (3)
    17.212
    (18)
    17.562
    (17)
    131.646

    Complete results at www.GymnasticsResults.com

    Neczli had knee surgery in Ljubljana 2004 April 15
    Neczli Andrej     Bad news came from 26th Senior European Championships in Ljubljana (SLO). During official training on Wednesday Slovak gymnast Andrej Neczli tore his knee ligament while landing his dismount from high bar. He was rushed to hospital and had urgent knee surgery.
        The rest of Slovak team:Alexander Benko, Samuel Piasecky and Jan Petrovic will compete in subdivision 2 starting on high bar Friday


    NEWS: 2010  |  2009  |  2008  |  2007  |  2006  |  2005  |  2004

    Na zaciatok stranky  |  webmaster


    Copyright © 2004 gymnastics.sk Vsetky prava vyhradene.




    Knihy, VHS a vsetko ine

    Long distance and international phone calls to whole world at great price

    Your Ad here
    Contact webmaster

    Miesto pre Vasu reklamu
    Poslite email
    webmastrovi

    Miesto pre Vasu reklamu
    Poslite email
    webmastrovi

    Hlavna stranka  |  Archiv 2005  |  webmaster