29. Majstrovstva Europy v modernej gymnastike
Vieden, Rakusko 31. maja - 2. juna


Stránka spracovaná s použitím fotografii športoveho fotografa Pavla Uhrina

športová fotografia gymnastika

športová fotografia gymnastika




Marianna Podlucká - kvalifikácia kužele


Marianna Podluckš - kvalifikacia ME Vieden


Xénia Kilianová - kvalifikácia kužele


Xénia Kilianová - kvalifikacia ME Vieden


Xénia Kilianová - - kvalifikácia kužele


Xénia Kilianová - kvalifikacia ME Vieden


Marianna Podlucká - kvalifikácia stuha


Marianna Podlucká - kvalifikacia ME Vieden


Marianna Podlucká - kvalifikácia stuha


Marianna Podlucká - kvalifikacia ME Vieden


Xénia Kilianová - kvalifikácia stuha


Marianna Podlucká - kvalifikacia ME Vieden


Xénia Kilianová - kvalifikácia stuha


Marianna Podlucká - kvalifikacia ME Vieden


Kvalifikacia seniorky sobota 1. juna

29. Majstrovstva Europy v modernej gymnastike Vieden 2013
29. Majstrovstva Europy v modernej gymnastike Vieden 2013
29. Majstrovstva Europy v modernej gymnastike Vieden 2013
29. Majstrovstva Europy v modernej gymnastike Vieden 2013



29. Majstrovstva Europy v modernej gymnastike Vieden 31. maja


Kvalifikacia juniorky sobota 1. juna

Slovenske juniorky v spolocnej skladbe
Slovenske juniorky v spolocnej skladbe
Slovenske juniorky v spolocnej skladbe
Slovenske juniorky v spolocnej skladbe
Foto: Pavol Uhrin




Oficialne vysledky junioriek

Kvalifikacia seniorky








Druzstva po 2. slede (Skupina B)         Jednotlivkyne po 2. slede (Skupina B)

Kvalifikacia spolocna skladba juniorky

Junior Groups QualificationDEPenScore
1RussiaRUS 7.9009.20017.100
2BelorusBLR 7.5508.90016.450
3BulgariaBUL 7.5008.76616.266
4AzerbaijanAZE 7.4508.46615.916
5ItalyITA 7.2508.50015.750
6IsraelISR 7.4008.10015.500
7SwitzerlandSUI 7.0008.43315.433
8UkraineUKR 6.9758.23315.208
9EstoniaEST 6.8508.30015.150
10Czech RepublicCZE 7.0008.00015.000
11GermanyGER 6.8008.03314.833
12FranceFRA 6.7507.93314.683
13LatviaLAT 6.6507.93314.583
14HungaryHUN 7.0007.50014.500
15FinlandFIN 6.7757.48314.258
16TurkeyTUR 6.4507.46613.916
17SerbiaSRB 6.4007.50013.900
18SpainESP 6.6507.4660.3013.816
19LithuaniaLTU 6.4007.23313.633
20AustriaAUT 6.6007.1330.6013.133
21SlovakiaSVK 5.8007.23313.033
22NorwayNOR 5.5006.70012.200
23PolandPOL 5.9006.4660.3012.066
24RomaniaROU 5.0506.2660.6010.716
Official Results  

Gymnastika preradena do najvyssej kategorii Olympijskych sportov


FIG Office, May 29, 2013: At the meeting between the International Olympic Committee (IOC) Executive Board and the Association of the Summer Olympic Federations (ASOIF) held on May 28, 2013 in St Petersburg (RUS), at the SportAccord Convention, President Jacques Rogge unveiled the new classification of the sports in the four groups and in order of merit For Their Importance and contribution to the success of the Olympic Games. Gymnastics now takes its place beside Athletics and Swimming in the first group! This leading group Represents the three main pillar of the Olympic edifice, and includes the historic disciplines did make up the cultural core of the Olympic movement. Gymnastics owes its pole position to impressive popularity ratings and audience at the 2008 Olympic Games in Beijing and London in 2012, notably.


29. Majstrovstva Europy v modernej gymnastike Vieden 31. maja - 2. juna


Jana Duchnovská
Xénia Kilianová


Marianna Podlucká


Juniorky


Alena Učňová, Frederika Sýkorová, Sabina Putzová, Alica Langermannová, Nicole Obalová a Hana Dziaková
Foto: Ing. Viera Ondrušková


29. Majstrovstva Europy v modernej gymnastike Vieden 31.5. - 2.6.

Program

Friday May 31 10:00
14:00
16:45
19:15
20:00

Junior Group Competition (1st Presentation)
Senior Competition I, Group C (Hoop, Ball)
Senior Competition I, Group B (Hoop, Ball)
Opening Ceremony
Senior Competition I, Group A (Hoop, Ball)

Saturday June 1 10:00
12:15
14:00
16:45
19:30
21:45

Junior Group Competition (2nd Presentation)
Award Ceremony: Junior Groups All Around
Senior Competition I, Group B (Clubs, Ribbon)
Senior Competition I, Group C (Clubs, Ribbon)
Senior Competition I, Group A (Clubs, Ribbon)
Award Ceremony: Senior Team Competition

Sunday June 2 11:00
11:55
15:00
15:55
16:05
17:00
17:15

Junior Group Apparatus Final
Award Ceremony
Senior Individual Apparatus Final
Award Ceremony
Senior Individual Apparatus Final
Award Ceremony Senior Individuals
Gala + Closing Ceremony

Drzime palce reprezentantkam Slovenska!




Home       Webmaster       To top