29. Majstrovstva Europy v sportovej gymnastike Birmingham 2010







Sobota 2. maja - Finale na naradiach senioriek na ME v Birminghame

vault
Preskok seniorky
DE1E2E3E4E5E6EPenScoreFinal
1 KURBATOVA Ekaterina RUS 15.8008.67514.47514.287
25.6008.50014.100
2 DUFOURNET YounaFRA 15.3008.90014.200 14.275
25.6008.75014.350
3 NABIEVA TatianaRUS 15.8008.62514.42514.150
25.2008.67513.875
4 CHELARU Diana MariaROU 15.8008.57514.37514.062
25.3008.45013.750
5 KAESLIN AriellaSUI 16.3008.12514.42513.975
25.3008.22513.525
6 TOTH RenataHUN 15.3008.17513.47513.700
25.500 8.42513.925
7 RACEA Elena AmeliaROU 15.8008.27514.07513.662
25.0008.25013.250
8 HIBBERT NicoleGBR 15.3008.20013.50013.025
25.2007.35012.550
Oficialne vysledky  


uneven bars
Bradla seniorky
DE1E2E3E4E5E6EPenScore
1TWEDDLE ElizabethGBR6.8009.07515.875
2MUSTAFINA AliyaRUS6.7008.35015.050
3KONONENKO NataliyaUKR6.4008.35014.750
4NABIEVA TatianaRUS6.4008.27514.675
5DOWNIE RebeccaGBR6.1008.52514.625
6DUFOURNET YounaFRA6.8008.1500.514.450
7FERRARI VanessaITA5.8008.35014.150
8SEITZ ElisabethGER5.9008.10014.000
Oficialne vysledky  


beam
Kladina seniorky
DE1E2E3E4E5E6EPenScore
1RACEA Elena AmeliaROU6.2008.20014.400
2MUSTAFINA AliyaRUS6.0008.37514.375
3HAIDU Raluca OanaROU5.8008.15013.950
4VAN GERNER CelineNED5.5008.35013.850
5MYZDRIKOVA AnnaRUS5.5007.65013.150
6PREZIOSA ElisabettaITA5.7007.37513.075
7DEMYANCHUK Yana UKR5.9007.00012.900
8HOLENKOVA ValentynaUKR5.6006.92512.525
Official Results  


floor exercise
Prostne seniorky
DE1E2E3E4E5E6EPenScore
1TWEDDLE ElizabethGBR6.2008.62514.825
2MYZDRIKOVA AnnaRUS5.9008.42514.325
3CHELARU Diana MariaROU6.0008.2250.114.125
4FERRARI VanessaITA5.4008.45013.850
5RACEA Elena AmeliaROU5.5008.20013.700
6RIPPIN NiamhGBR5.8007.7000.113.400
6BREVET MarineFRA5.3008.2000.113.400
8MUSTAFINA AliyaRUS5.7007.525 13.225
Official Results  


Odozva



Sobota 2. maja - Finale na naradiach junioriek na ME v Birminghame

vault
Preskok juniorky
DE1E2E3E4E5E6EPenScoreFinal
1KOMOVA VictoriaRUS 16.5008.70015.20014.950
25.8008.90014.700
2PASEKA MariaRUS 15.8008.70014.500 14.275
25.3008.75014.050
3FASANA ErikaITA 15.8008.25014.05013.912
25.300 8.47513.775
4IORDACHE L.ROU 15.0008.62513.62513.862
25.3008.80014.100
5BERGER JanineGER 15.0008.60013.60013.600
25.2008.40013.600
6RUSU Dorina DianaROU 15.0008.72513.72513.487
24.6008.65013.250
7VARGAS Maria Paula ESP 14.400 8.75013.15013.475
25.000 8.80013.800
8SERSERI Sophia FRA 15.3007.40012.70012.537
25.0007.37512.375
Oficialne vysledky  


uneven bars
Bradla Juniorky
DE1E2E3E4E5E6EPenScore
1GRISHINA AnastasiaRUS6.5008.87515.375
2KOMOVA VictoriaRUS6.5008.70015.200
3BULIMAR Diana LauraROU5.4008.17513.575
4ADLERTEG JonnaSWE5.000 8.12513.125
5ZOLOTARYOV NataliaFRA5.1007.42512.525
6BOUMEJMAJEN MiraFRA5.2007.17512.375
7LENI GiuliaITA5.3006.77512.075
8FASANA ErikaITA4.5007.07511.575
Oficialne vysledky  


beam
Kladina juniorky
DE1E2E3E4E5E6EPenScore
1KOMOVA VictoriaRUS5.8009.10014.900
2IORDACHE L.ROU6.0008.57514.575
3MOONEN TessNED5.700 8.27513.975
4MACKENZIE LeilahGBR5.300 8.12513.425
5SIDOROVA AnastasiaRUS6.0007.37513.375
6NEAGU M.ROU5.7007.45013.150
7ZOLOTARYOV NataliaFRA5.4007.25012.650
8FERLITO CarlottaITA5.3007.20012.500
Oficialne vysledky  


floor exercise
Prostne juniorky
DE1E2E3E4E5E6EPenScore
1GRISHINA AnastasiaRUS5.5008.77514.275
1IORDACHE L.ROU5.8008.47514.275
3SIDOROVA AnastasiaRUS5.700 8.50014.200
4BULIMAR Diana LauraROU5.500 8.67514.175
5THOBIE DorianeFRA5.200 8.72513.925
6FASANA ErikaITA5.300 8.4750.113.675
7TOP LisaNED5.2008.40013.600
8BAUMERT DesireeGER5.400 8.1500.313.250
Official Results  


Odozva



Sobota 1. maja - Finale druzstiev zien na ME v Birminghame

2010 European Championships
Teams Final Women Senior
VTUBBBFXTotal
1RussiaRUS43.275
1
41.950
2
41.875
1
42.600
2
169.700
2Great BritainGBR41.675
4
43.775
1
40.125
5
42.700
1
168.275
3RomaniaROU41.975
2
40.825
3
41.000
2
41.175
3
164.975
4FranceFRA41.750
3
40.125
4
40.875
4
40.825
4
163.575
5ItalyITA40.950
7
39.475
5
40.900
3
40.350
5
161.675
6SwitzerlandSUI41.250
6
39.100
6
38.250
7
37.575
8
156.175
7NetherlandsNED40.525
8
37.250
7
38.975
6
39.250
7
156.000
8UkraineUKR41.600
5
36.550
8
36.875
8
40.350
5
155.375


Odozva



Piatok 30. aprila - Finale viacboja junioriek na ME v Birminghame

2010 European Championships
Women All-Around
VTUBBBFXTotal
1KOMOVA VictoriaRUS14.52515.32514.10014.42558.375
2GRISHINA AnastasiaRUS13.95015.22513.40014.37556.950
3IORDACHE L.ROU13.65013.15014.67514.20055.675
4BULIMAR Diana LauraROU13.12512.57514.15014.32554.175
5FASANA ErikaITA13.92513.30012.25013.45052.925
6KUHM AnneFRA13.40013.32512.70013.35052.775
7TOP LisaNED13.10013.20012.70013.52552.525
8FERLITO CarlottaITA13.47512.55012.67513.50052.200
9MOONEN TessNED13.07513.62512.60012.85052.150
10ZOLOTARYOV NataliaFRA13.05013.35012.30013.40052.100
11ADLERTEG JonnaSWE13.32513.25012.70012.67551.950
12SANKOVA KhrystynaUKR13.32512.27512.60013.52551.725
13LIUBYTSKA DarynaUKR13.35013.05012.12512.97551.500
14MITCHELL LauraGBR13.45012.67511.95013.12551.200
15MUELHAUSER NadiaSUI13.37512.92511.57512.87550.750
16BERGER JanineGER13.57512.32512.05012.60050.550
17MACKENZIE LeilahGBR13.52512.82511.20012.87550.425
18VARGAS Maria PaulaESP13.60012.12512.17511.80049.700
19BAUMERT DesireeGER12.82511.60012.22512.77549.425
19BAERISWYL NadiaSUI12.77511.95011.97512.72549.425
21JELENCSICS DorinaHUN13.17511.25012.15012.42549.000
22RUIZ WALKER A.ESP13.25011.92510.17512.75048.100
23TSAKOU ElisavetGRE12.17511.45011.97512.22547.825
24VANDERSTEEN ElineBEL11.65010.80012.42511.52546.400
Oficialne vysledky  


Odozva



Ivana Kovacova sportova gymnastika Slovensko Stvrtok 29. aprila - Ivana Kovacova 16. na bradlach na ME v Birminghame

Slovenska reprezenka Ivana Kovacova dosiahla velmi pekny uspech v kvalifikacii ME na bradlach - 16. miesto v konkurencii 83 najlepsich gymnastiek Europy - Ivanka BLAHOZELAME !!!

Bradla:
16 546 KOVACOVA Ivana SVK 5.600 8.075 13.675
Kladina
68 546 KOVACOVA Ivana SVK 5.100 6.275 11.375
Viacboj - len 2 discipliny
82 546 KOVACOVA Ivana SVK 13.675 11.375 25.050

Jedntlivkyne     Druzstva     Finalistky

Kvalifikacia:   Preskok     Bradla     Kladina     Prostne



Blahozelanie do Birminghamu od Martina Zvala a a celej "bratislavskej gym"

Ahoj Ivanka a Betka
Velmi gratulujeme, ste skvele - ved viete. Trenerke Nadke prajeme skore uzdravenie. Velmi Vas zdravime
S pozdravom
Martin a cela "bratislavska gym"

Smutna sprava od pani Katariny Kovacovej

Dobry vecer,
Ivanka dosiahla pekny uspech, bohuzial zatienený nestastnou udalostou, ktora sa stala tesne pred jej vystupenim na bradlach. Pri rozcvicke pred nastupom na bradla Ivanka kopla pri Jager salte trenerku p. Miklosovú tak nestastne, ze ju museli odviezt do nemocnice. Nemame zatial ziadne podrobnejsie spravy. Ivanka je velmi nestastna a my s nou -> to, ze po tejto udalosti odcvicila celu bradlovú zostavu, je priam zazrak.
S pozdravom
Katarina Kovacova


Poznamka webmastra:
  Trenerke Nadi Miklosovej vsetci prajeme skore uzdravenie a klobuk dolu pred vykonom Ivanky. V takej tazkej psychickej situacii dokazala zvladnut narocnu zostavu a dokazat ze je skutocna Gymnastka s velkym G


Odozva



28. aprila 2010 - Program kvalifikacie senioriek na ME v Birminghame - Stvrtok 29. aprila

Bradla o 18:25 SEC

546 KOVACOVA Ivana SVK
501 SVILPAITE Laura LTU
525 OLIVEIRA Rita POR
521 MARQUES DE LIMA Z. POR
522 KISLINSKAYA E. POR
523 CHOON Alexandra POR
524 CALVETE RODRIGUES D. POR
Kladina o 18:55 SEC

546 KOVACOVA Ivana SVK
501 SVILPAITE Laura LTU
524 CALVETE RODRIGUES D. POR
521 MARQUES DE LIMA Z. POR
523 CHOON Alexandra POR
525 OLIVEIRA Rita POR
522 KISLINSKAYA E. POR
Odozva



28. aprila 2010 - HAMRAKOVA Alzbeta 86. v kvalifikacii na ME v Birminghame

86 HAMRAKOVA Alzbeta SVK 12.200 9.325 10.825 11.050 43.400

Jedntlivkyne     Finalistky AA     Teams     Finalistky na naradiach

Dobry vecer

Betka Hamrakova nesplnila ocakavania na svojich prvych MEJ. Hoci na preskoku a prostnych zacvicila zostavy bez vacsich chyb, na bradlach prepadla zo stojky, na kladine sice nespadla ale urobila dve hrube chyby a nespojila akrobaticku vazbu, cim sa znizila jej vychodzia znamka. Na jej prvom starte na takomto podujati sa podpisala trema a tiez mozno mohla viac spravit v priprave pred MEJ. Dufame ze nadobudnute skusenosti budu mat na nu pozitivny vplyv v dalsej gymnastickej priprave.

N. Miklosova

Odozva



27. aprila 2010 - Pozdrav Ivanke a Betke do Birminghamu

Ivanka a Betka, držíme Vám palce, želáme vela stastia a pohodu pri cviceni.

S pozdravom:

Janka , Barca, Lenka, Nikolka, Simonka, Emka, Tamarka, Kajka, Viki







Odozva



27. aprila 2010 - Po podiovom treningu pise a fotky posiela Ivana Kovacova

Dobry den!

Len tak v skratke podiovy trening dopadol celkom dobre (trenerka je spokojna) na bradlach to bolo bez vacsich chyb a kladina tiez celkom dobre. Zajtra teda Betku cakuju doteraz jej najvacsie preteky, tak jej drzime vsetci palce. Mna zajtra cakaju este dva treningy, jeden s pani Kotulicovou =) (trenerka musi byt s Betkou). Pozdravujeme vsetkych gymnastov a gymnastky a vsetkych co nam drzia palce.
S pozdravom

Ivka a Betka

ME v sportovej gymnastike 2010ME v sportovej gymnastike 2010
ME v sportovej gymnastike 2010ME v sportovej gymnastike 2010
ME v sportovej gymnastike 2010ME v sportovej gymnastike 2010
ME v sportovej gymnastike 2010ME v sportovej gymnastike 2010
ME v sportovej gymnastike 2010ME v sportovej gymnastike 2010
Odozva



Ivana Kovacova sportova gymnastika Slovensko 27. aprila 2010 - Z ME v Birminghame sa hlasi Ivana Kovacova

Dobry den!

Vcera absolvovala Betka podiovy trening bez väcsich problemov trosku sa jej nedarilo na bradlach ale ostatne naradia boli v poriadku. Dnes caka podiak mna, asi tak o pol siestej. Tak zatial len tolko, ozveme sa este po mojom podiaku. S pozdravom

Ivka a Betka





Program sutaze junioriek streda 28. aprila - 2. sled

Preskok o 13:10 SEC

RUIZ WALKER A. ESP
CUESTA Beatriz ESP
VARGAS Maria Paula ESP
MONTORE MUNOZ Sara ESP
MENENDEZ GONZALEZ C. ESP
HAMRAKOVA Alzbeta SVK
Bradla o 13:40 SEC

RUIZ WALKER A. ESP
CUESTA Beatriz ESP
VARGAS Maria Paula ESP
MENENDEZ GONZALEZ C. ESP
MONTORE MUNOZ Sara ESP
HAMRAKOVA Alzbeta SVK
Kladina o 14:10 SEC

RUIZ WALKER A. ESP
MONTORE MUNOZ Sara ESP
VARGAS Maria Paula ESP
CUESTA Beatriz ESP
MENENDEZ GONZALEZ C. ESP
HAMRAKOVA Alzbeta SVK
Prostne o 14:50 SEC

RUIZ WALKER A. ESP
MONTORE MUNOZ Sara ESP
VARGAS Maria Paula ESP
CUESTA Beatriz ESP
MENENDEZ GONZALEZ C. ESP
HAMRAKOVA Alzbeta SVK


Nasa rozhodkyna PERECINSKA Kvetoslava bude ucinkovat ako rozhodkyna E1 na prostnych

Odozva



25. aprila 2010 - Vysledky finale junirov a muzov

Vysledky finale seniori     Vysledky finale juniori



Ivana Kovacova sportova gymnastika Slovensko 24. aprila 2010 - Pozdrav do Birminghamu od Ivany Kovacovej

Zdravim vsetkych v Birminghame a gratulujem! Samko nevadi, Ty si aj tak najlepsi! Tak si to tam este uzite a zelam stastny navrat domov

Ivana Kovacova



Odozva



Vysledky finale viacboja juniorov - 24. aprila 2010

Viacboj juniori FXPHSRVTPBHBTotal
1OLDHAM SamGBR14.45013.50013.52515.60013.67513.82584.575
2WHITLOCK MaxGBR14.00014.12513.72515.27513.80013.35084.275
3BRAEGGER PabloSUI14.12512.50013.50015.62513.80013.60083.150
4GONZALEZ FabianESP14.25013.37512.65015.12513.77513.67582.850
5MEIER MichaelSUI13.70012.10012.87515.70013.67513.12581.175
6NEUTELEERS ThomasBEL13.72511.47513.37515.00013.80013.62581.000
7ABAD NestorESP13.97510.72514.05015.60013.40013.15080.900
7MUNTEAN A.ROU12.57511.82514.07515.65013.65013.12580.900
9ZONA JimFRA13.65011.90013.30015.27513.65013.10080.875
10EDALLI LudovicoITA13.27512.77513.17514.72513.45013.25080.650
11VANACKER MathieuFRA13.85012.25013.12515.42512.92512.85080.425
12JURSCH ChristopherGER13.35012.77512.60014.57513.55013.55080.400
13VARDANYAN VahanARM13.52512.67513.50014.07512.85012.55079.175
14KENIS DaanBEL13.67512.17512.87514.65012.95012.62578.950
15VAGNER LeventeHUN13.60012.00013.05014.07513.57512.52578.825
16WEINERT DanielGER13.40011.80012.62514.55013.45012.90078.725
17RADEANU D.ROU14.32512.30012.97514.07511.92512.97578.575
18SMINK GlennNED13.87512.15012.32514.72512.85012.62578.550
19DAVTYAN ArturARM13.60012.87513.30012.10013.32512.60077.800
20BLETTERMAN MichelNED13.45011.87512.02514.02513.25013.10077.725
21DE VECCHIS TommasoITA13.47511.32511.90014.47513.05012.67576.900
22CHATZIEFSTATHIOU G.GRE13.07511.75010.42513.22513.40012.50074.375
23SKJERAHAUG StianNOR13.1509.60011.82514.20013.10012.45074.325
24MARTINS RicardoPOR13.02510.22512.45013.97513.00011.27573.950
Official Results  


Odozva



Juraj Kremnický ma dceru blahozelame Negymnasticka sprava z Birminghamu od Juraja Kremnickeho

Tak vážení dávam na znamost, ze sa nam narodila Zuzka 3,6 kg a 54 cm narodila sa 00:10 v sobotu na moje meniny. Obidve su v poriadku. Foto nemam lebo som stalena ME v Birminghame (nezodpovedny otec). Teste sa s nami.

Mgr. Juraj Kremnický, PhD.

Blahozelame! Odozva



Martin Zvalo sportova gymnastika Slovensko 2010 Apr 23 - Kvalifikaciu seniorov hodnoti z Birminghamu trener Martin Zvalo

Dobry vecer.

  Velmi strucne k vystupeniu nasich seniorov, Daniela Kamenickeho a Samuela Piaseckeho na ME. Samo zacvicil vsetky tri zostavy (bradla, hrazda, prostne) bez vaznejsej chyby, no na ME, pokial tuzime po finale, musi byt zostava zacvicena dokonale. A to dnes zial nebola.
  Daniel pred svojou zostavou mal "velku prestavku". V celej hale vypadla elektrika a cca. 40 min. sa necvicilo. Nastastie pre gymnastov k vypadku prislo prave pri striedani naradia, pretoze tma pri vykonavani nejakeho cvicebneho tvaru by mohla mat katastrofalne nasledky. Po "rozsvieteni" Daniel svoju zostavu zvladol velmi dobre, no pri zavere sa mu roztrhol mozolnik a nasledoval "velmi skaredy" pad (nastastie bez zranenia).
  Je to velka skoda. Na ME sme sa pripravovali velmi zodpovedne a chalani mali svoje zostavy dobre zvladnute. Zial, dnes nam chybalo trosku stastia. Ale to je gymnastika, oprava nie je mozna. Snad buduce ME budu pre nas radostnejsie.

S pozdravom

Martin Zvalo

Vysledky nasich
Prostne: 31 PIASECKY Samuel SVK 5.800 8.125 0.1 13.825
Kruhy: 64 KAMENICKY Daniel SVK 5.400 6.650 12.050
Bradla: 19 PIASECKY Samuel SVK 6.000 8.375 14.375
Hrazda: 49 PIASECKY Samuel SVK 5.700 7.150 12.850

Jednotlivci     Druzstva

Chat so Samuelom Piaseckym po navrate do hotela:

Ahoj Samo, skoda, ze to dnes nevyslo. Nuz ale taky je uz sport

Samuel: hej aj tak sa da povedat a gymnastika este viac. Bradla skoda salto roznozmo som suchol nohami o zrd - pol boda dolu. Akroba nedoskakoval som doskoky, vsetko s krokom a hrazda - toc vpred som zastavil v stojke skoda, velka, inac bez padu ale to uz nehra rolu....

Urcite ti k tomu prispelo aj zranene rameno, vsak si poriadne ani nemohol trenovat cele zostavy v Birminghame

Samuel: vsak to salto som nerobil prave, ale vyhovarat sa nato sa mi nechce este sa mi to nestalo az dodnes

Odozva



2010 Apr 23 - Pozdrav do Birminghamu posiela Milan Majek Zahorak

Je to super, pozdrav je pre Iva V. Len tak dalej

Majek
Odozva



Martin Zvalo sportova gymnastika Slovensko 2010 Apr 22 - Kvalifikaciu juniorov hodnoti z Birminghamu trener Martin Zvalo

Dobry vecer.

  Par slov k dnesnemu vystupeniu nasich juniorov na ME. Ciel, s ktorym sme isli na ME sme splnili. Dokazali sme postavit druzstvo po dlhych desiatich rokoch. Aj ked sme neslubovali ziadne medaile, ci finale, v kutiku duse sme snivali o Slavkovom finale na koni. Nasi juniori podali velmi slusny vykon a v Birminghame zanechali dobry dojem.

  Ich vykony samozrejme neboli bez chyb, no za konecne 16. miesto v konurencii 23 druzstiev sa urcite nemusime hanbit. (az za Slovenskom skoncili Fini, Slovinci, Cesi, Chorvati, Dani, Iri a Srbi - poznamka webmastra). Je to realny obraz stavu muzskej sportovej gymnastiky na Slovensku. Uvedomujeme si, ze sa nemozeme rovnat s timami ako Velka Britania, Svajciarsko, Francuzsko a ine vyspele gymnasticke krajiny, ale mozeme sa porovnavat s takymi krajinami, kde clenska zakladna je priblizne rovnaka ako u nas. A tu sme obstali.

  Vieme, ze nas caka este velmi vela prace a pevne verime, ze o dva roky sa s vysledkami druzstva a jednotlivcov posunieme este o krok blizsie k tym najlepsim.

  Na zaver mi dovolte vyslovit velke podakovanie chlapcom (Ivan, Slavo, Michal, Edo, Mato), ktori velmi slusnymi vykonmi dobre reprezentovali pracu slovenskych trenerov na tomto vrcholnom Europskom juniorskom podujati.

S pozdravom

Martin Zvalo

Vysledky kvalifikacie juniorov:
Juniori FXPHSRVTPBHBSpolu
38 MICHNAK Slavomir 4.700
8.600
13.300
40
5.100
7.125
12.225
31
3.600
7.825
11.425
70


13.725
4.300
8.550
12.850
52
4.400
8.250
12.650
32
76.175
64 ARGALAS Martin 4.100
8.800
12.900
65
3.100
8.075
11.175
57
3.600
7.175
10.775
87
4.600
9.175
13.775
22
3.900
8.825
12.725
60
4.000
6.800
10.800
86
72.150
70 VARGOVSKY Ivan 4.200
8.525
12.725
77
4.300
7.375
11.675
46
3.800
8.000
11.800
61
5.400
9.225
14.625
21
3.900
7.625
11.525
107
2.700
6.400
9.100
108
71.450
80 KISS Michal 4.300
8.500
12.800
72
3.500
7.275
10.775
71
2.300
7.550
9.850
103


13.025
3.700
8.800
12.500
72
3.300
7.450
10.750
87
69.700
121 MARCAK Eduard 4.100
8.600
12.700
79
4.600
8.950
13.550
23
26.250
16 Slovakia 39.000
10
35.075
9
34.000
11
42.125
12
38.075
11
34.200
12
222.475


Jednotlivci     Druzstva

Odozva



Program 3. sledu kvalifikacie muzov v piatok (SEC)

Bradla 19:00
TOMMASONE Cyril FRA
SABOT Hamilton FRA
CUCHERAT Yann FRA
RAYEPIN MOUTOUSSAMY FRA
SHIKHALIYEV Shakir AZE
PIASECKY Samuel SVK
Hrazda 19:25
TOMMASONE Cyril FRA
SABOT Hamilton FRA
CUCHERAT Yann FRA
RAYEPIN MOUTOUSSAMY FRA
SHIKHALIYEV Shakir AZE
PIASECKY Samuel SVK
Prostne 19:50
AIT SAID Samir FRA
SABOT Hamilton FRA
TOMMASONE Cyril FRA
RAYEPIN MOUTOUSSAMY FRA
SHIKHALIYEV Shakir AZE
PIASECKY Samuel SVK
Kruhy 20:40
SABOT Hamilton FRA
TOMMASONE Cyril FRA
AIT SAID Samir FRA
RAYEPIN MOUTOUSSAMY FRA
SHIKHALIYEV Shakir AZE
KAMENICKY Daniel SVK


Par slov od Samuela Piaseckeho v predvecer kvalifikacie:
" ... tak dnes sme mali jeden trening,doladit este najake detaily technickeho razu a pozerali sme juniorov, potom vecera a chystame sa spat. Este citam maily od znamych co mi drzia palce a tesia na super vysledok, len sa vsetci tak tesime, ze z toho bude napokon opak. Tak ja sa radsej nestresujem a pripravim sa nato na co som prisiel - zacvicit svoje zostavy... Vysledky nie su na mne a ani to nijako neovplyvnim. Nech uz to mame za sebou, to bol dlhy tyzden, cakat na jeden pretek.... stresujuce a narocne.
Najhorsie su ocakavania od ludi ktori si myslia, ze to tu cele vyhram, prinesiem 3 medaily domov a budu stastni. Taka rozpravka, v tomto treba byt realista. Bradla ma vobec nedrzia a ani hrazda nieje velmi ok. A este to rameno z Pariza, co mam natiahnute tak boli ... kvoli nemu som este vobec necvicil dva prvky co som tu. Tak zostava bude z voleja ako sa vravi"
Drzime palce, Samo!

Odozva



Martin Zvalo sportova gymnastika Slovensko 2010 Apr 21 - Z Birminghamu pise trener Martin Zvalo, fotky Samuel Piasecky

Dobry den,
  Dnes vecer o 18:00 zacali nasi seniori Samuel Piasecky a Daniel Kamenicky podiovy trening. Po vcerajsom vecernom, dost narocnom treningu sa dnes Samovi velmi nedarilo, no vsetky prvky zo svojich zostav presiel, aj ked nie na prvykrat. Ale nastastie to bol len trening a dufame, ze v piatok to bude lepsie. Daniel zacvicil svoju zostavu na kruhoch velmi dobre, s prehladom. Zajtra nas caka este jeden trening, na ktorom sa pokusime vsetko doladit a v piatok, vsetci pevne verime sa to dokonale podari.
  Nasi mladi dnes absolvovali este dva treningy, samozrejme uz len v takej doladovacej atmosfere. Zajtra ich caka zrejme najvacsia sutaz v ich gymnastickej kariere, tak verime, ze pre nas vsetkych, ale hlavne pre seba pripravia krasny zazitok.

ME v sportovej gymnastike 2010ME v sportovej gymnastike 2010
ME v sportovej gymnastike 2010ME v sportovej gymnastike 2010
ME v sportovej gymnastike 2010ME v sportovej gymnastike 2010
ME v sportovej gymnastike 2010ME v sportovej gymnastike 2010
ME v sportovej gymnastike 2010ME v sportovej gymnastike 2010

Odozva



Vo stvrtok o 16:45 zacinaju juniori na bradlach
Stvrtok 22.04.201010.00 - 21.45 GMT
14.45 - 17.00 GMT
Junior Qualification
Subdivision 3 - Juniori SVK zacinaju na bradlach

Obaja nasi rozhodcovia budu mat plne ruky prace pocas kvalifikacie juniorov: RUPCIK Lubos je rohodcom E2 na prostnych, SKIRKANIC Rastislav je rozhodcom D2 na hrazde.

Podla informacie organizatorov je v Birminghame 30 vyprav: Great Britain, Ireland, Belgium, France, Switzerland, Austria, Slovakia, Czech Republic, Poland, Netherlands, Germany, Azerbaijan, Denmark, Croatia, Slovenia Serbia, Monaco, Luxembourg, Norway, Lithuania, Italy, Finland, Romania, Hungary, Spain, Iceland, Greece, Latvia, Portugal, Bulgaria
Odozva



2010 Apr 21 o 15:00 - Kratky chat so Samuelom Piaseckym

Ahoj Samo, co noveho?
Samuel: Ahoj. Pojdeme na podiovy trening. Vcera mali juniori. Rameno ma stale pobolieva, tak uvidime ci vydrzi. Ale trenuje sa dobre, vo forme sme. Odozva



2010 Apr 20 - Rupcik Lubos, Martin Zvalo - Informacia z Birminghamu

Dobry den
  Dnes juniori absolvovali "podiovy trening", na ktorom sa vsak zucastnilo malo rozhodcov, pretoze este neprebehlo rozlosovanie rozhodcov na jednotlive naradia (to sa odklada pre problemy s docestovanim vyprav).
  Nasi juniori tak absolvovali podiovy trening len pred nasimi rozhodcami, resp. pred supervisormi a rozhodcami D1. Po trochu nervoznom zaciatku na bradlach, ked v podstate vsetci stali prvykrat na pretekarskom podiu predviedli zostavy bez vyraznejsieho zavahania. Treneri po absolvovani "podiaku" vyslovili spokojnost s priebehom a predvedenim zostav. Zajtra absolvujeme treningy zamerane uz len na technicke doladenie. Vsetci maju natrenovane a posobia velmi odhodlane pobit sa o dobre umiestenie a hlavne zabojovat o ucast na prvych olympijskych hrach mladeze v Singapure.
Seniori dnes mali este dva treningy, na ktorych urobili par velmi dobrych zostav. Zajtra ich caka "podiovy trening". S pozdravom
Rupcik Lubos, Martin Zvalo

ME v sportovej gymnastike 2010
ME v sportovej gymnastike 2010
ME v sportovej gymnastike 2010ME v sportovej gymnastike 2010

Odozva



2010 Apr 20 - Pozdrav do Birminghamu posiela medzinarodny rozhodca Ing Jozef Mikula

Samko drzim Ti palce, vacsia sanca sa neda ani vypovedat. Pozdravujem Vas vsetkych - drzte sa.

J. Mikula
Odozva



2010 Apr 20 - ME muzov bez repezentantov Ruska, Ukrainy, Bieloruska, Armenska a Gruzinska

Vzhladom na problemy s cestovanim a chybajuce tranzitne viza krajinami Europskej unie sa reprezentanti Ruska, Ukrainy, Bieloruska, Armenska a Gruzinska na prave sa zacinajucich Majstrovstvach Europy v anglickom Birminghame nezucastnia.

Odozva



2010 Apr 20 - Pozdrav do Birminghamu posiela pani Alena Michnakova

Dobry den,
tato stranka mi umoznila ziskat vzdy najnovsie informacie, za co velmi pekne dakujem webmasterovi. Dalej chcem pozdravit vsetkych ucastnikov slovenskej vypravy v Birminghame a vsetci doma drzime paste k co najkrajsim vykonom.

Michnakova
Odozva



Martin Zvalo sportova gymnastika Slovensko 2010 Apr 19 - Z Birminghame pise reprezentacny trener muzov Martin Zvalo

V nedelu po velmi dlhej ceste (viac ako 27 hodin) sme netrenovali (v poslednych upravach v programe ME zrusili vsetky nedelne treningy). Akreditacia bola neskutocne dlha - este ze mnoho vyprav meskalo a prichody boli velmi roztrusene, pretoze tu bol celkom dobry chaos, vela ludi - organizatorov, ale nikto nevedel co robi ten druhy. V pondelok sme trenovali podla zmien, ktore nam dali pri akreditacii, no na poobednom treningu vsetky zmeny zrusili, takze sa cvici zase podla - vlastne ani nevieme uz podla coho, pretoze zrusili zmeny a neskor zrusili to zrusenie a naposledy zrusili to zrusenie o zruseni a tak dokola. Ak tomu nerozumiete, tam vlaste ani my. Ale chalani, a to je podstatne cvicili v pohode, s naradim (Continental) nemali problem. Zajtra juniorov caka "podiovy trening" a seniorov este dva normalne treningy.
Zdravime vsetkych doma a ak si najdete cas, drzte chlapcom paste.

ME v sportovej gymnastike 2010
ME v sportovej gymnastike 2010
ME v sportovej gymnastike 2010

Odozva



2010 Apr 18 o 23:00 hod - Chat so Samuelom Piaseckym uz v Birminghame

Ahoj Samo, uz ste v Birminghame?
Samuel: ahoj dnes sme dosli vecer
Aka bola cesta?
Samuel: Dlha cesta, 28 hodin skoro, ale sme tu vsetci ok. Uvidime ako to bude vyzerat, kto dojde a kto nie
Zajtra mate oficialny trening, nie?
Samuel: nie, asi v utorok vsetko sa meni, je tu chaos, nie su pripraveni. Povodne seniori utorok, stvrtok preteky a juniori o den skor vsetko
Kde byvate?
Samuel: Holiday inn. Celkom normalne byvanie
Co chces odkazat domov?
Samuel: Domov odkazujeme trenerke Nadi ze na hoteli je kanvica, nemusi brat a Vierke ze uz sme tu,a ze v maji nevieme ake bude pocasie :) :) :) Nic, zajtra zaciname makat a tesime sa na velku sou a pekne vysledky, hlavne cvicime to co vieme.
Ok, drzim palce, ked sa dostanes online, posli par riadkov, co sa deje, ak by som prave nebol online
Samuel: ok, budeme vecer online, mame tu internet na izbe ked sme dnes prisli tak sme boli akurat 4-ta federacia co bola akreditovana a prisli sme o 18 hod

Odozva



Program ME muzov a juniorov
Streda 21.04.2010Podium Training
Stvrtok 22.04.201010.00 - 21.45 GMT
14.45-17.00 GMT
Junior Qualification
Subdivision 3 - Juniori SVK zacinaju na bradlach
Piatok 23.04.201010.00 - 20.30 GMTSenior Qualification
Sobota 24.04.201011:00 - 13:00 GMT
14.00 - 17:00 GMT
Junior Team Final
Senior Team Final
Nedela 25.04.20109.30 - 12.10 GMT
13.45 - 16.45 GMT
Junior Apparatus final
Senior Apparatus final


Odozva



Vyprava Slovenska na ME muzov a juniorov
SenioriJuniori
1PIASECKY Samuel31.10.1984MICHNAK Slavomir15.10.1992
2KAMENICKY Daniel26.04.1980ARGALAS Martin27.02.1992
3VARGOVSKY Ivan09.11.1994
4KISS Michal26.10.1994
5MARCAK Eduard13.01.1994
TreneriZVALO MartinKRISTOF Peter, KREMNICKY Juraj
RozhodcoviaSKIRKANIC RastislavRUPCIK Lubos
Veduci vypravyDUCAK Jozef
Zoznam vsetkych ucastnikov  


Odozva



Program ME zien a junioriek
Streda 28.04.201009.30 - 23.25 GMTCompetition 1 (junior Qualifying and Youth Olympics Qualifying)
Stvrtok 29.04.201010.00 - 19.05 GMTCompetition 1 (Senior Qualifying)
Piatok 30.04.201015.00 - 17.00 GMTCompetition 2 Junior All round
Sobota 01.05.201015.00 - 17.00 GMTCompetition 4 Senior Team Final
Nedela 02.05.201010.00 - 11.45 GMT
15.00 - 16.45 GMT
Competition 3 Junior Apparatus Final
Competition 3 Senior Apparatus Final


Odozva



Vyprava Slovenska na ME zien a junioriek
SeniorkyJuniorky
1KOVACOVA Ivana24.02.1992HAMRAKOVA Alzbeta30.01.1995
TrenerkaMIKLOSOVA NadezdaNIKOLAEVA Anna
RozhodkynaKOTULICOVA VieraPERECINSKA Kvetoslava
Veduci druztsvaVOYTIKHOV Alexander
Veduci vypravyNOVAK Jan
Zoznam vsetkych ucastnikov  


Odozva




Home       Webmaster       To top