Find any book, game, video, CD, DVD, software, magazine, electronics, camera, photo, toy, tool, hardware and much more at Amazon.com Use search box to start:

1st Hungarian FIG World Cup - Szombathely, Hungary

Svetovy pohar sportova gymnastika Szombathely 2008
Svetovy pohar sportova gymnastika Szombathely 2008
Svetovy pohar sportova gymnastika Szombathely 2008
Svetovy pohar sportova gymnastika Szombathely 2008Svetovy pohar sportova gymnastika Szombathely 2008
Svetovy pohar sportova gymnastika Szombathely 2008
Preskok muzi AB1B2B3B4B5B6BPenScoreFinal
1Matthias FahrigGER6.6-0.3-0.3-0.3-0.3-0.3-0.39.70016.30016.200
6.6-0.5-0.6-0.4-0.4-0.6-0.59.50016.100
2 Koji Yamamuro JPN6.6-0.5-0.6-0.5-0.5-0.5-0.59.50016.10016.012
6.6-0.8-0.5-0.6-0.7-0.7-0.79.32515.925
3 Jeffrey Wammes NED6.6-0.6-0.4-0.7-0.5-0.6-0.49.475-0.115.97515.887
6.6-0.9-0.7-0.8-0.8-0.8-0.89.20015.800
4Claude Alain PorchetSUI6.2-0.4-0.5-0.5-0.4-0.3-0.39.60015.80015.687
6.2-0.7-0.5-0.6-0.6-0.6-0.79.37515.575
5Oleksandr SoprunUKR6.6-1.0-0.8-1.0-0.9-0.9-1.09.05015.65015.625
6.2-0.6-0.6-0.7-0.5-0.5-0.79.40015.600
6 Tomi TuuhaFIN6.2-0.6-0.6-0.6-0.6-0.5-0.69.40015.60015.575
6.2-0.8-0.7-0.5-0.6-0.6-0.79.35015.550
7Andrey Isayev UKR6.6-0.8-0.7-0.6-0.8-0.9-0.99.20015.80015.562
7.0-1.7-1.5-1.4-1.9-1.6-1.58.425-0.115.325
8Peter Marjan HUN6.2-0.5-0.3-0.4-0.3-0.3-0.49.65015.85015.350
5.4-0.6-0.4-0.6-0.5-0.5-0.69.45014.850
Bradla muzi AB1B2B3B4B5B6BPenScore
1Mitja PetkovsekSLO6.4-0.4-0.3-0.3-0.5-0.4-0.39.65016.050
2Shun KuwaharaJPN6.4-0.8-0.7-0.7-1.0-0.8-0.69.25015.650
3Samuel PiaseckySVK6.3-1.2-1.0-1.1-1.1-1.1-1.18.90015.200
3Roman KuleszaPOL6.0-0.7-0.8-0.8-0.8-0.9-0.89.20015.200
5Matthias FahrigGER6.1-1.1-1.1-1.0-1.4-1.2-1.28.85014.950
6Adam KierzkowskiPOL5.7-1.5-1.4-1.2-1.3-1.3-1.38.67514.375
7Koji YamamuroJPN6.2-3.0-2.6-3.0-2.7-2.5-2.77.25013.450
8Mark RamseierSUI5.8-2.4-2.4-2.1-2.5-2.3-2.47.62513.425
Hrazda muzi AB1B2B3B4B5B6BPenScore
1Eiichi SekiguchiJPN6.8-0.8-0.7-0.7-0.99.25016.050
2Christopher ScharerSUI6.5-1.0-0.6-1.2-1.28.90015.400
3Mitsuyasu OhtaJPN6.4-1.0-1.1-1.1-0.88.95015.350
4Marijo MoznikCRO6.3-1.5-1.3-1.4-1.18.65014.950
5Roman KuleszaPOL6.2-2.0-1.8-1.8-1.98.15014.350
6Jeffrey WammesNED5.8-1.8-1.4-1.3-1.68.50014.300
7Oleksandr SoprunUKR5.5-2.5-1.9-2.0-2.08.00013.500
8Csaba NyersHUN5.5-2.3-2.2-1.7-2.07.90013.400

Kladina zeny AB1B2B3B4B5B6BPenScore
1Cynthia LemieuxCAN6.4-2.1-2.0-1.8-2.1-1.9-2.57.97514.375
2Anna KalashnykUKR5.6-2.3-2.8-2.5-2.5-2.4-2.87.45013.050
3Sasa GolobSLO5.2-2.3-2.0-2.1-2.0-1.9-2.07.975-0.312.875
4Yasmin ZimmermannSUI5.3-2.5-2.5-2.4-2.3-2.6-2.87.50012.800
5Lisa EckerAUT5.1-3.0-2.3-2.1-2.4-2.0-2.77.62512.725
6Natalia PaulickovaSVK5.1-2.3-2.2-2.1-2.4-2.4-2.67.675-0.312.475
7Karoline SondovNOR4.3-2.3-2.5-2.3-2.1-2.2-2.47.70012.000
8Annika UrvikkoFIN5.5-4.3-4.4-4.2-4.1-4.2-4.85.72511.225
Prostne zeny AB1B2B3B4B5B6BPenScore
1Yasmin ZimmermannSUI5.5-1.6-1.7-1.9-2.2-1.9-1.58.22513.725
2Adela SajnSLO5.2-1.1-1.3-1.4-1.4-1.5-1.58.600-0.313.500
3Andrea RühlrlingerAUT4.8-1.7-1.4-1.5-1.9-1.9-2.08.25013.050
4Lisa EckerAUT5.2-2.3-1.9-1.9-2.3-2.3-2.27.82513.025
5Sasa GolobSLO4.7-1.7-1.6-1.6-1.9-1.9-1.98.22512.925
6Karoline SondovNOR5.1-2.0-2.4-2.1-2.3-1.7-2.57.800-0.312.600
7Tunde CsillagHUN4.8-1.8-2.1-1.6-2.3-2.4-2.57.850-0.112.550
8Cynthia LemieuxCAN4.7-2.8-2.6-2.5-2.7-2.5-2.77.37512.075
  • 4. Okt 2008 ♠ Finale Svetoveho pohara v Szombathely


  • Prostne muzi AB1B2B3B4B5B6BPenScore
    1Claude Alain PorchetSUI6.1-1.1-1.0-1.0-1.0-0.8-1.28.9715.075
    2Mitsuyasu OhtaJPN5.8-0.9-1.0-1.0-1.1-1.0-0.89.0314.825
    3Eleftheidos KosmidisGRE6.2-2.0-1.6-1.3-1.6-1.7-1.38.4514.650
    4Ziga SilcSLO5.5-1.3-1.2-1.1-0.8-1.6-1.18.8214.325
    5Samuel PiaseckySVK5.6-1.1-1.3-1.1-1.0-1.3-1.38.80-0.114.300
    5Matthias FahrigGER6.4-2.3-2.2-1.8-2.0-1.8-2.08.00-0.114.300
    7Jeffrey WammesNED6.1-2.0-2.0-1.9-1.6-1.6-1.78.20-0.114.200
    8Oleksandr SoprunUKR5.6-2.5-2.3-2.2-2.1-2.1-2.17.83-0.313.125


    Kon muzi AB1B2B3B4B5B6BPenScore
    1Donna-Donny TruyensBEL6.5-1.1-1.0-0.7-0.9-0.9-0.79.1315.625
    2Robert SeligmanCRO6.2-1.0-0.9-0.9-0.9-1.0-0.79.0715.275
    3Oleksandr SoprunUKR6.0-1.6-1.3-1.5-1.3-1.5-1.38.6014.600
    4Zoltan KallaiHUN6.1-1.5-1.9-1.5-1.6-2.1-1.58.3814.475
    5Mark RamseierSUI6.2-1.8-1.8-1.9-2.3-1.5-1.78.2014.400
    6Vid HidvegiHUN6.3-1.8-2.6-2.0-1.9-2.0-1.88.0714.375
    7Samuel PiaseckySVK5.6-1.8-1.4-1.4-1.7-1.5-1.28.5014.100
    8Koji YamamuroJPN5.7-1.8-1.7-1.9-1.9-1.7-1.68.2213.925


    Kruhy muzi AB1B2B3B4B5B6BPenScore
    1Oleksandre VorobiovUKR6.9-0.9-0.8-0.7-0.9-0.8-0.79.2016.100
    2Giorgallas IrodotosCYP7.0-1.1-1.1-1.4-1.2-0.8-1.08.9015.900
    3Spanos GeorgiosCYP6.7-1.6-1.5-1.5-1.5-1.4-1.68.4715.175
    4Koji YamamuroJPN6.6-1.4-1.6-1.5-1.6-1.3-1.28.5515.150
    5Mark RamseierSUI6.4-1.5-1.4-1.3-1.7-1.5-1.58.5314.925
    6Mathias Lee HansenDEN6.1-1.1-1.8-1.3-1.1-1.0-1.38.8014.900
    7Antony Van AsscheNED5.7-1.0-1.3-1.2-1.1-1.0-0.98.9314.625
    8Markku LeinonenFIN5.6-2.0-1.4-1.8-1.5-1.7-1.58.3813.975


    Preskok zeny AB1B2B3B4B5B6BVTFinal
    1Ariella KaeslinSUI5.9-0.7-0.8-0.9-1.2-0.9-1.19.0714.9714.474
    5.0-1.3-0.9-1.0-1.0-1.1-1.08.9713.97
    2Maryna KostiochenkoUKR5.4-1.0-1.2-1.1-1.3-1.4-1.38.7814.1813.925
    4.6-1.0-1.1-0.9-0.9-0.9-0.89.0713.68
    3Dorina BoczogoHUN5.0-1.4-1.1-1.0-0.9-1.0-1.18.9513.9513.487
    5.0-2.0-2.0-1.9-2.0-1.9-2.08.0313.03
    3Annika UrvikkoFIN5.0-1.6-1.4-1.4-1.6-1.4-1.48.5513.5513.487
    5.0-1.6-1.7-1.6-1.5-1.4-1.68.4313.43
    5Anna KalashnykUKR5.5-2.0-2.3-2.3-2.2-2.2-2.17.8013.3013.462
    5.0-1.0-1.3-1.4-1.4-1.5-1.48.6313.63
    6Veronica OzanovaCZE5.0-1.4-1.2-1.3-1.3-1.3-1.28.7213.7213.237
    4.2-1.5-1.5-1.5-1.3-1.2-1.58.5512.75
    7Sandra OstadNOR4.6-1.2-1.5-1.6-1.5-1.4-1.28.6013.2013.162
    4.6-1.5-1.6-1.6-1.3-1.3-1.58.5313.13
    8Mette HulgaardDEN4.4-1.6-1.2-1.3-1.3-1.3-1.38.7013.1013.087
    4.6-1.7-1.6-1.5-1.5-1.5-1.48.4713.07


    Bradla zeny AB1B2B3B4B5B6BPenScore
    1Maryna KostiochenkoUKR6.1-1.9-2.3-2.0-2.5-2.8-2.77.6313.725
    2Ariella KaeslinSUI5.7-2.3-2.0-2.9-2.8-2.6-2.37.5013.200
    3Cynthia LemieuxCAN5.8-2.3-2.9-2.4-3.1-3.2-3.07.1512.950
    4Yasmin ZimmermannSUI5.4-2.7-2.5-3.0-2.6-2.8-2.97.25-0.112.550
    5Dorina BoczogoHUN5.5-3.8-3.9-3.4-3.9-4.1-3.96.1311.625
    6Mitchelle LauritsenDEN4.3-3.3-2.4-2.8-3.1-2.9-2.67.1511.450
    7Laura GombasHUN5.7-5.2-5.5-4.5-5.5-5.5-5.64.5810.275
    8Annika UrvikkoFIN5.5-5.5-5.6-5.5-5.3-4.9-5.44.58-0.19.975


  • 3. Okt 2008 ♠ Paulickova a Piasecky postupili do finale na pretekoch Svetoveho pohara v Szombathely


  • Prostne muzi
    7 Samuel Piasecky 11 SVK 5,5 -1,0 -1,4 -1,2 -1,2 8,80 -0,1 14,200

    Kon s drzadlami muzi
    6 Samuel Piasecky 11 SVK 5,6 -2,0 -2,3 -1,5 -1,9 8,05 0,0 13,650

    Bradla muzi
    4 Samuel Piasecky 11 SVK 6,0 -1,1 -1,1 -1,0 -0,8 8,95 0,0 14,950

    Hrazda muzi
    11 Samuel Piasecky 11 SVK 5,8 -2,2 -2,2 -2,1 -1,8 7,85 0,0 13,650

    Preskok zeny
    11 Natalia Paulickova SVK 4,9 -1,5 -1,9 -1,9 -1,4 8,30 0,0 13,20
    4,8 -2,2 -2,1 -2,4 -1,9 7,85 0,0 12,65 Vysledna znamka: 12,925

    Kladina zeny
    3 Natalia Paulickova 09 SVK 5,5 -1,5 -2,0 -1,5 -1,4 0,0 0,0 8,50 -0,3 13,700

    Vysledky kvalifikacie muzov
    Vysledky kvalifikacie zien

    Home       Webmaster       To top