Find any book, game, video, CD, DVD, software, magazine, electronics, camera, photo, toy, tool, hardware and much more at Amazon.com Use search box to start:

29. Olympijske hry Peking 2008




  • 2008 Aug 19 ♣ Treti den finale muzov a zien
  •   
    Bradla muzi AB1B2B3B4B5B6BPenScore
    1LI XiaopengCHN6.909.509.709.609.509.509.609.55016.450
    2YOO WonchulKOR7.009.109.309.309.409.109.309.25016.250
    3FOKIN AntonUZB6.809.409.309.509.409.409.409.40016.200
    4HAMBUECHEN FabianGER6.909.309.109.108.809.009.109.07515.975
    5PETKOVSEK MitjaSLO6.809.009.008.908.908.908.908.92515.725
    6HUANG XuCHN7.008.508.908.908.708.708.408.70015.700
    7YANG TaeyoungKOR7.008.608.908.508.808.608.608.65015.650
    8KRYUKOV NikolayRUS6.708.708.508.408.508.408.108.45015.150


    Hrazda muzi AB1B2B3B4B5B6BPenScore
    1ZOU KaiCHN7.208.809.208.709.109.009.109.00016.200
    2HORTON JonathanUSA6.909.109.309.309.309.209.309.27516.175
    3HAMBUECHEN FabianGER6.809.009.109.009.209.009.309.07515.875
    4CASSINA IgorITA6.609.008.909.009.209.109.209.07515.675
    5NAKASE TakuyaJPN6.608.909.008.808.908.808.708.85015.450
    6TOMITA HiroyukiJPN6.608.808.708.208.608.608.608.62515.225
    7ZONDERLAND EpkeNED6.508.608.608.308.508.608.008.50015.000
    8CUCHERAT YannFRA6.508.508.508.308.108.407.808.32514.825


    Kladina zeny AB1B2B3B4B5B6BPenScore
    1JOHNSON ShawnUSA7.009.209.309.209.309.209.009.22516.225
    2LIUKIN NastiaUSA6.609.409.409.509.509.409.409.42516.025
    3CHENG FeiCHN6.809.209.109.209.009.309.109.15015.950
    4PAVLOVA AnnaRUS6.809.308.909.009.209.009.209.10015.900
    5DRAGOI GabrielaROU6.509.109.009.109.209.209.109.12515.625
    6LI ShanshanCHN7.008.308.507.908.508.308.108.30015.300
    7AFANASYEVA KseniaRUS5.809.209.208.909.008.909.009.02514.825
    8TSURUMI KokoJPN6.308.208.208.008.208.208.008.15014.450


  • 2008 Aug 18 ♣ Druhy den finale muzov a zien
  •   
    Kruhy muzi AB1B2B3B4B5B6BPenScore
    1CHEN YibingCHN7.309.309.409.509.309.209.209.30016.600
    2YANG WeiCHN7.509.109.008.909.008.808.708.92516.425
    3VOROBIOV OleksandrUKR7.209.109.209.309.209.009.009.12516.325
    4COPPOLINO AndreaITA7.109.209.009.309.109.109.109.12516.225
    5PINHEIRO RODRIGUES DannyFRA7.508.808.908.708.608.408.808.72516.225
    6MORANDI MatteoITA7.109.209.109.109.009.308.909.10016.200
    7STANESCU RobertROU7.008.909.108.808.908.708.608.82515.825
    8IOVTCHEV IordanBUL6.809.008.809.008.508.508.608.72515.525


    Preskok muzi VTAB1B2B3B4B5B6BPenVaultTotal
    1BLANIK LeszekPOL 17.009.60016.600 16.537
    27.009.47516.475
    2BOUHAIL ThomasFRA 17.009.57516.575 16.537
    27.009.50016.500
    3GOLOTSUTSKOV AntonRUS 17.009.50016.500 16.475
    27.009.45016.450
    4DRAGULESCU MarianROU 17.009.80016.800 16.225
    27.208.7500.315.650
    5CARANOBE BenoitFRA 17.009.3750.116.275 16.062
    27.008.9500.115.850
    6KASPEROVICH DmitryBLR 17.009.30016.300 16.050
    27.008.9000.115.800
    7KOCZI FlaviusROU 17.008.8000.315.500 15.925
    27.009.35016.350
    8BOTELLA IsaacESP 16.609.47516.075 15.737
    26.609.1000.315.400


    Bradla zeny AB1B2B3B4B5B6BPenScore
    1HE KexinCHN7.709.309.109.108.909.008.909.02516.725
    2LIUKIN NastiaUSA7.709.009.309.008.809.009.109.02516.725
    3YANG YilinCHN7.708.909.008.909.009.108.808.95016.650
    4TWEDDLE BethGBR7.808.709.009.108.708.808.808.82516.625
    5KOVAL AnastasiiaUKR7.309.009.208.909.209.109.009.07516.375
    6SEMENOVA KseniaRUS7.408.709.308.908.808.909.108.92516.325
    7NISTOR StelianaROU7.008.608.708.408.608.408.708.57515.575
    8ZGOBA DariyaUKR7.108.108.107.707.707.308.007.8750.10014.875


  • 2008 Aug 17 ♣ Prvy den finale muzov a zien
  •   
    Prostne muzi AB1B2B3B4B5B6PenScore
    1Kai ZOUCHN6.709.309.409.409.509.309.3016.050
    2DEFERR GervasioESP6.509.409.309.009.309.209.3015.775
    3GOLOTSUTSKOV AntonRUS6.509.309.209.109.309.009.4015.725
    4HAMBUECHEN FabianGER6.509.209.309.209.009.109.1015.650
    5UCHIMURA KoheiJPN6.309.109.409.409.209.309.2015.575
    6HYPOLITO DiegoBRA6.708.408.508.408.508.808.6015.200
    7DRAGULESCU MarianROU6.508.108.508.508.208.608.2014.850
    8SHATILOV AlexandrISR6.608.107.807.808.107.907.900.4014.125


    Kon s drzadlami muzi AB1B2B3B4B5B6PenScore
    1Qin XIAOCHN6.409.409.209.509.609.509.5015.875
    2UDE FilipCRO6.409.309.309.409.209.309.4015.725
    3SMITH LouisGBR6.709.009.209.009.109.008.7015.725
    4Wei YANGCHN6.209.209.409.209.109.309.3015.450
    5TOMITA HiroyukiJPN6.109.309.409.309.309.209.2015.375
    6Jihoon KIMKOR6.109.209.109.009.009.109.1015.175
    7ARTEMEV AlexanderUSA6.308.708.708.708.708.608.6014.975
    8Luis FUENTES BUSTAMANTE JoseVEN6.308.808.508.208.208.408.3014.650


    Preskok zeny VTAB1B2B3B4B5B6BPenVaultTotal
    1HONG Un JongPRK 16.509.3500.315.550 15.650
    26.509.25015.750
    2CHUSOVITINA OksanaGER 16.309.42515.725 15.575
    26.009.42515.425
    3CHENG FeiCHN 16.509.57516.075 15.562
    26.508.55015.050
    4SACRAMONE AliciaUSA 16.309.45015.750 15.537
    25.809.52515.325
    5KASLIN AriellaSUI 16.309.10015.400 15.050
    25.509.20014.700
    6GIOVANNINI CarlottaITA 15.809.2250.1014.925 14.550
    25.908.27514.175
    7BARBOSA JadeBRA 15.808.92514.725 14.487
    25.608.65014.250
    8PAVLOVA AnnaRUS 16.509.12515.625 7.812
    20.000.0000.000


    Prostne zeny AB1B2B3B4B5B6PenScore
    1IZBASA SandraROU6.509.209.009.209.109.109.2015.650
    2JOHNSON ShawnUSA6.409.109.109.109.109.009.1015.500
    3LIUKIN NastiaUSA6.209.209.209.409.209.209.3015.425
    4JIANG YuyuanCHN6.309.109.009.409.008.809.1015.350
    5KRAMARENKO EkaterinaRUS6.108.708.909.108.908.909.0015.025
    6SANTOS DaianeBRA6.408.808.808.708.508.808.900.2014.97
    7CHENG FeiCHN6.308.308.208.108.308.208.3014.550
    8PAVLOVA AnnaRUS5.808.208.408.508.408.208.3014.125


  • 2008 Aug 16 ♣ Kvalifikacia skokov na trampoline
  •    Muzi    Zeny

  • 2008 Aug 15 ♣ Finale vicboja zien

  • AA Final Women VTUBBBFXTotal
    1LIUKIN NastiaUSA15.02516.65016.12515.52563.325
    2JOHNSON ShawnUSA15.87515.27516.05015.52562.725
    3YANG YilinCHN15.17516.72515.75015.00062.650
    4SEMENOVA KseniaRUS14.75016.47515.92514.77561.925
    5NISTOR StelianaROU15.02515.97515.55014.50061.050
    6JIANG YuyuanCHN14.82515.87515.42514.77560.900
    7PAVLOVA AnnaRUS15.27514.52515.97515.05060.825
    8IZBASA SandraROU15.07514.30015.87515.50060.750
    9CHUSOVITINA OksanaGER15.75014.90014.87514.60060.125
    10BARBOSA JadeBRA15.02515.07515.50013.95059.550
    11FERRARI VanessaITA14.70015.20015.60013.95059.450
    12DOWNIE BeckyGBR15.02515.62514.70014.10059.450
    13BONORA GeorgiaAUS14.85014.62515.10014.37558.950
    14PAROLARI LiaITA13.95015.35015.12514.50058.925
    15MORGAN ShonaAUS14.65014.62515.10014.42558.800
    16HOPFNER-HIBBS ElyseCAN14.87515.42514.15013.92558.375
    17TSURUMI KokoJPN14.07514.95015.40013.67558.100
    18KASLIN AriellaSUI15.35014.27514.42513.95058.000
    19PETIT MarineFRA14.72514.40014.27514.57557.975
    20OSHIMA KyokoJPN14.57514.67513.97514.40057.625
    21PALESOVA KristynaCZE14.07515.35014.65012.90056.975
    22SILVA AnaBRA14.17514.17514.17514.35056.875
    23DUGAIN LaetitiaFRA14.27514.27515.22513.00056.775
    24MYS GaelleBEL14.00012.87513.10013.97553.950


  • 2008 Aug 14 ♣ Finale vicboja muzov

  • AA Final Men FXPHSRVTPBHBTotal
    1YANG WeiCHN15.25015.27516.62516.55016.10014.77594.575
    2UCHIMURA KoheiJPN15.82513.27515.20016.30015.97515.40091.975
    3CARANOBE BenoitFRA15.35014.87515.17516.60015.05014.87591.925
    4TOMITA HiroukiJPN15.10015.42513.85015.70016.00015.67591.750
    5KHOROKHORDIN SergeyRUS15.15015.10015.40015.30015.70015.05091.700
    6DEVYATOVSKIY MaximRUS15.22515.20015.62515.22515.32515.10091.700
    7HAMBUECHEN FabianGER15.62514.37515.02515.97515.27515.40091.675
    8YANG TaeyoungKOR15.22514.30014.90016.07516.35014.75091.600
    9HORTON JonathanUSA15.60013.67515.57516.10015.27515.35091.575
    10MARTINEZ RafaelESP15.45015.00014.37515.57515.52515.57591.500
    11KIM DaeeunKOR15.22513.65015.40015.62516.00014.87590.775
    12ARTEMEV AlexanderUSA14.62515.52514.27515.97515.20015.07590.675
    13BOY PhilippGER15.07514.87514.82515.40015.05015.45090.675
    14RIVERA RIVERA LuisPUR15.25015.02515.22516.02514.37514.27590.175
    15WONG AdamCAN14.32514.55015.05015.70015.35014.82589.800
    16FOKIN AntonUZB14.52515.15014.70015.57516.12513.67589.750
    17GAFUIK NathanCAN15.32513.47514.37516.17515.27515.00089.625
    18KOCZI FlaviusROU14.90015.42514.55016.45013.52514.72589.575
    19POZZO EnricoITA15.25014.62513.85015.60014.60015.45089.375
    20KEATINGS DanielGBR14.85015.70014.00015.80014.42514.22589.000
    21BOUHAIL ThomasFRA15.20013.40013.65015.85014.42514.47587.000
    22FUENTES BUSTAMANTE Jose LuisVEN14.17513.65013.90015.25015.17514.15086.300
    23SAVITSKI DmitryBLR13.72513.75015.30015.90013.40010.10082.175
    24CHEN YibingCHN13.75016.65015.90014.95012.97574.225
    Podciarknuta znamka oznacuje prve naradie


  • 2008 Aug 13 ♣ Finale druzstiev zien

  • Teams VTUBBBFXTotal
    1CHN46.350 (2)49.625 (1)47.125 (2)45.800 (1)188.900
    2USA46.875 (1)47.975 (2)47.250 (1)44.425 (3)186.525
    3ROU45.275 (4)45.000 (5)46.175 (3)45.075 (2)181.525
    4RUS45.425 (3)46.950 (3)44.900 (6)43.350 (4)180.625
    5JPN43.550 (8)45.525 (4)44.950 (5)42.675 (8)176.700
    6AUS44.150 (6)43.575 (8)45.900 (4)42.900 (7)176.525
    7FRA44.050 (7)44.175 (6)43.725 (8)43.325 (5)175.275
    8BRA44.300 (5)43.700 (7)43.900 (7)42.975 (6)174.875


  • 2008 Aug 12 ♣ Finale druzstiev muzov

  • Teams Final FXPHSRVTPBHBTotal
    1CHN45.92546.02548.87549.32549.02546.950286.125
    2JPN45.97545.57546.90046.75047.07546.600278.875
    3USA45.40041.87546.37548.22547.05046.925275.850
    4GER46.22544.65045.65047.00045.42545.650274.600
    5KOR46.35043.05045.50047.22547.22545.025274.375
    6RUS46.05042.87545.95048.15047.30043.975274.300
    7ROU46.25043.52546.37549.30045.22543.500274.175
    8FRA44.62542.92545.30048.40046.57545.050272.875


      Program a vysledky OH v Peking


    Home       Webmaster       To top