Find any book, game, video, CD, DVD, software, magazine, electronics, camera, photo, toy, tool, hardware and much more at Amazon.com Use search box to start:

33. rocnik Memorialu Joaquim Blume v Barcelone 7.-9. juna 2008




Svetovy pohar 33. rocnik Memorialu Joaquim Blume v Barcelone 7.-9. juna 2008
  Piasecky pokracuje vo svojich skvelych vykonoch. Na dalsom podujati Svetoveho pohara v sportovej gymnastike - 33. rocniku Memorialu Joaquim Blume v Barcelone pridal ku vcerajsiemu 8. miestu v prostnych skvele 2. miesto na bradlach s 15.350 bodu a 8. miesto na prostnych

  Menís Parallel Bars Finals   2008 June 8

Finale bradla AB1B2B3B4B5B6PenScoreGap
1Feng ZheCHN7.009.109.109.208.909.009.2016.100
2Piasecky SamuelSVK6.309.209.209.009.008.709.0015.350-0.750
3Carballo ManuelESP6.009.109.209.308.708.909.0015.050-1.050
4Guo WeiyangCHN6.908.208.208.307.807.707.9014.925-1.175
5TKulesza RomanPOL6.008.808.809.308.809.008.9014.875-1.225
5TPetkovsek MitjaSLO6.508.408.308.408.408.608.3014.875-1.225
7Devyatovskiy MaximRUS6.408.508.408.408.508.308.4014.825-1.275
8Tsolakidis WasileiosGRE6.208.008.308.408.308.408.4014.550-1.550


  Menís Floor Exercise Finals   2008 June 7

Finale Prostne AB1B2B3B4B5B6PenScoreGap
1Kosmidis EleftheriosGRE6.409.109.009.009.009.209.1015.450
2Devyatovskiy MaximRUS6.009.409.309.409.509.409.4015.400-0.050
3Martinez RafaelESP6.309.008.809.308.908.809.2015.275-0.175
4Thomas KristianGBR6.109.109.109.109.208.708.9015.150-0.300
5Markovic TomislavCRO6.309.209.008.908.808.608.900.215.000-0.450
6Bouallegue WadjiTUN6.208.708.808.709.008.709.000.214.800-0.650
7Markousis DimitrosGRE6.408.208.408.508.208.108.3014.675-0.775
8Piasecky SamuelSVK5.908.608.408.208.408.207.7014.200-1.250
Svetovy pohar v sportovej gymnastike Barcelona 2008
Svetovy pohar v sportovej gymnastike Barcelona 2008
Svetovy pohar v sportovej gymnastike Barcelona 2008
Svetovy pohar v sportovej gymnastike Barcelona 2008
Svetovy pohar v sportovej gymnastike Barcelona 2008

Home       Webmaster       To top