Find any book, game, video, CD, DVD, software, magazine, electronics, camera, photo, toy, tool, hardware and much more at Amazon.com Use search box to start:

Grand Prix Ostrava 2007 sportova gymnastika

Ostrava (CZE) 13. - 15. Septembra 2007






Hodnotenie ucasti Slovenska trenerom Zvalom 2007 Sep 16
  Cez vikend sme sa zucastnili GP v Ostrave: pretekarky N. Paulickova, M. Homolova, trenerka K. Krekanova, rozhodkyna K. Perecinska, pretekari A. Benko, S. Piasecky, A. Neczli, rozhodcovia R. Skirkanic a J. Ducak.
  Kedze som videl i nase divcata, tak sa trosku vyjadrim aj k nim (dufam, ze Katarina bude suhlasit a doplni ma):

  Natalia Paulickova sa hned v uvodnej discipline na preskoku (este v rozcviceni ? doskocila premet a jeden a pol salta v pred schylmo na vystrete kolena) zranila, preto samotna kvalifikacia bola pre nu a trenerku velmi narocna. Nastastie je velka bojovnicka (velmi jej pomohol MUDr. Hrazdira z CZ, samozrejme trenerka a Majka) a napriek zraneniu skocila vyborne v kvalifikacii a este lepsie vo finale a Svetovy pohar na preskoku vyhrala. SP nevyhrava hocikto, preto dufam, ze Natalia na treningoch este viac zabojuje a podobnych uspechov bude viac.

  Majka Homolova cvicila (okrem kladiny, ta sa jej vraj "hybala") velmi stabilne a skutocne pekne, je velkou bojovnickou, tahunkou a vzorom pre ostatne dievcata. Vo finale zacvicila opat super a ziskala myslim jej najlepsie vysledky v kariere ? 5. miesto na prostnych a na bradlach, za co jej uprimne gratulujem.
  Andrej Neczli sa po niekolkych rokoch opat zucastnil na "velkych pretekoch" (studuje, pracuje, na trening mu uz neostava tolko casu), a zvladol ich velmi dobre: 11. miesto na bradlach. Povodne mal startovat aj na prostnych, ale pravidla FIG umoznuju start na jednotlivych naradiach max. dvom pretekarom z jednej krajiny - prednost dostali Alex a Samo.

  Alexander Benkozvladol velmi dobre kvalifikaciu (spolocne so Samom absolvoval celu pripravu pred MS) a po niekolkych rokoch sa opat dostal do finale na SP na koni. Finaloveho kona zvladol skvele a dosiahol svoj druhy najvacsi uspech v kariere, 3. miesto (v roku 2002 na ME juniorov skoncil na 5. mieste).

  Samuel Piaseckypresiel celu kvalifikaciu velmi dobre a na kazdom naradi na ktorom cvicil sa kvalifikoval do finale, dokonca na poprednych miestach (prostne 2, kon 3, bradla 2, hrazda 4. miesto). Prvy finalovy den cvicil opat skvele, na prostnych ziskal 3. miesto a na koni 4. miesto (po velkej pauze cvici kona vo velkom style).
  Zial pre mna nepochopitelne vecer pred druhym finalovym dnom (cvicil svoje najsilnejsie discipliny - bradla, hrazdu) velmi podcenil, nedodrzal zivotospravu, isiel spat velmi neskoro, .... Finale, kde mohol ziskat popredne umiestnenia, ziskat body na tychto naradiach v rebricku SP, ziskat financie, ktorych ma skutocne malo, dopadlo tak, ze bradla pokazil 2x a hrazdu 3x.
  Celu jeho 16. rocnu namahu, drinu, odriekanie, prekonavanie sameho seba hodil za hlavu a pre mna nevysvetlitelne hazardoval predovsetkym so svojim zdravim. Tazko sa mi o tom pise, som z toho velmi smutny (myslim ze vsetci, ktori mu tam fandili, a nebolo ich malo, boli zaskoceni), myslim ze sportovec takych rozmerov akym Samo nepochybne je, by uz mohol byt zodpovednejsi k sebe, rodine, trenerom, proste k nam vsetkym, ktori mu pomahame a fandime.

Martin Zvalo

Vysledky finalovych sutazi muzov 2007 Sep 14-15

  Menís Floor Exercise Finals   2007 Sep 14

Grand Prix Ostrava 2007
Menís Floor Exercise Finals
ABPenScore
1MARKOVIC TomislavCRO6.0008.92514.925
2BURNUKIN ArtemUKR5.9008.9000.10014.700
3VYORAL DavidCZE5.9008.75014.650
3PIASECKY SamuelSVK5.4009.25014.650
5OVCHYNNIKOV MaximUKR5.5009.02514.525
6SILC ZigaSLO5.3008.75014.050
7KLAVORA RokSLO5.8008.3250.10014.025
8ROSSI GabrielAUT5.1008.90014.000

FX    PH    SR    VT    PB    HB     

  Menís Pommel Horse Finals   2007 Sep 14

Grand Prix Ostrava 2007
Menís Pommel Horse Finals
ABPenScore
1BERTONCELJ SasoSLO6.1008.70014.800
2TRUYENS Donna-DonnyBEL6.5008.17514.675
3BENKO AlexanderSVK5.9008.57514.475
4PIASECKY SamuelSVK5.0009.12514.125
5ROSSI GabrielAUT5.2008.60013.800
6MARCEK KrisCRO5.7007.82513.525
7LABUTIN MaciejPOL4.6008.70013.300
8KUUSELA IlkkaFIN4.8007.65012.450

FX    PH    SR    VT    PB    HB     

  Menís Rings Finals   2007 Sep 14

Grand Prix Ostrava 2007
Menís Rings Finals
ABPenScore
1VOROBYOV OleksanderUKR6.8009.02515.825
2TORKKELL OlliFIN6.6008.75015.350
3MUCHORSKI KrysztofPOL6.6008.62515.225
4GIORGALLAS IrodotosCYP7.1008.10015.200
5LYSZCZARZ MarekPOL6.0009.00015.000
6LEIMLEHNER FabianAUT5.4009.00014.400
7NOVOTNY VladimirCZE6.2008.17514.375
8MIKKONEN PetjaFIN5.1008.52513.625

FX    PH    SR    VT    PB    HB     

  Menís Vault Finals   2007 Sep 15

Grand Prix Ostrava 2007
Menís Vault Finals
VTABPenScoreFinal
1 TUUHA TommiFIN 16.2009.50015.70015.600
26.2009.30015.500
2 LYSZCZARZ MarekPOL 16.2009.42515.62515.488
26.6008.75015.350
3 PANSKY JindrichCZE 16.2009.27515.47515.162
25.8009.05014.850
4 SPANOS GeorgeosCYP 16.6008.35014.95015.088
26.2009.1250.10015.225
5 MAYR MarcoAUT 16.6008.40015.00014.800
25.4009.20014.600
6 SILC ZigaSLO 15.0009.1750.10014.07514.412
25.4009.35014.750
7 KLAVORA RokSLO 14.6009.07513.67514.387
26.2008.90015.100
8 RUZICKA MartinCZE 15.8009.0000.10014.70013.813
24.6008.6250.30012.925

FX    PH    SR    VT    PB    HB     

  Menís Parallel Bars Finals   2007 Sep 15

Grand Prix Ostrava 2007
Menís Parallel Bars Finals
ABPenScore
1PETKOVSEK MitjaSLO6.4009.85016.250
2ZONDERNLAND EpkeNED6.1009.25015.350
3KIERZKOWSKI AdamPOL6.0009.07515.075
4DIMIC AlenSLO5.9008.90014.800
5PIASECKY SamuelSVK5.4008.65014.050
6OVCHYNNIKOV MaximUKR5.6007.85013.450
7KUUSELA IlkkaFIN5.3007.72513.025
8LABUTIN MaciejPOL5.2007.40012.600

FX    PH    SR    VT    PB    HB     

  Menís Horizontal Bar Finals   2007 Sep 15

Grand Prix Ostrava 2007
Menís Horizontal Bar Finals
ABPenScore
1DIMIC AlenSLO5.9008.45014.350
2LEIMLEHNER FabianAUT5.6008.55014.150
3OVCHYNNIKOV MaximUKR5.7008.22513.925
4ZONDERNLAND EpkeNED6.5007.35013.850
5BURNUKIN ArtemUKR5.5008.00013.500
6BALDAUF MarcoAUT5.0008.27513.275
7PIASECKY SamuelSVK5.0008.07513.075
8MAATTA KalleFIN3.9006.95010.850

FX    PH    SR    VT    PB    HB     


Vysledky finalovych sutazi zien 2007 Sep 14-15

  Womenís Vault Finals   2007 Sep 14

Grand Prix Ostrava 2007
Womenís Vault Finals
VTABPenScoreFinal
1LITEWKA JoannaPOL 15.3008.65013.95013.675
24.6008.80013.400
1PAULICKOVA NataliaSVK 15.0008.80013.80013.675
25.0008.55013.550
3SIKULOVA JanaCZE 15.0008.8000.10013.70013.500
24.6008.70013.300
4CSISZAR AnnaHUN 14.6008.80013.40013.350
24.6008.70013.300
5URVIKKO AnnikaFIN 15.0008.30013.30013.225
24.4008.75013.150
6ISCHENKO OlesyaUKR 14.7008.40013.10012.750
24.6007.80012.400
7GROSCH HannaAUT 14.4008.50012.90012.600
24.2008.10012.300
8VALOVA TetyanaUKR 15.0007.60012.60012.300
24.6007.40012.000

VT    UB    BB    FX     

  Womenís Uneven Bars Finals   2007 Sep 14

Grand Prix Ostrava 2007
Womenís Uneven Bars Finals
ABPenScore
1PALESOVA KristynaCZE6.6007.15013.750
2VALOVA TatyanaUKR6.4006.75013.150
3URVIKKO AnnikaFIN5.9007.05012.950
3SIKULOVA JanaCZE6.3006.65012.950
5HOMOLOVA MariaSVK5.1007.4500.10012.450
6KOZICH OlgaUKR5.8006.20012.000
7GROSCH HannaAUT5.3006.55011.850
8GUFLER AndreaAUT4.7007.00011.700

VT    UB    BB    FX     

  Womenís Balance Beam Finals   2007 Sep 15

Grand Prix Ostrava 2007
Women's Balance Beam Finals
ABPenScore
1PECHANCOVA NicoleCZE5.9008.60014.500
2VERBOVA EvaCZE5.6006.95012.550
3GUFLER AndreaAUT5.5006.95012.450
4URVIKKO AnnikaFIN5.3007.10012.400
5LITEWKA JoannaPOL4.9007.30012.200
6VALOVA TatyanaUKR5.7005.90011.600
7GROSCH HannaAUT5.3006.25011.550
8ISCHENKO OlesyaUKR5.3006.20011.500

VT    UB    BB    FX     

  Womenís Floor Exercise Finals   2007 Sep 15

Grand Prix Ostrava 2007
Women's Floor Exercise Finals
ABPenScore
1KOZICH OlgaUKR5.6008.2500.10013.750
2PECHANCOVA NicoleCZE5.5008.0500.30013.250
3URVIKKO AnnikaFIN5.1007.30012.400
4GROSCH HannaAUT4.0007.75011.750
5HOMOLOVA MariaSVK4.3007.4000.50011.200
6ISCHENKO OlesyaUKR4.9006.5500.30011.150
6CSISZAR AnnaHUN4.0007.15011.150

VT    UB    BB    FX     

Home       Webmaster       To top